Головна\Події\Зустрічі

Події

11.12.2009|10:12|Буквоїд

Грудневе засідання літературного клубу «Бібліограф»

8 грудня в арт-кафе «Антресоль» відбулося друге засідання Літературного клубу «Бібліограф».

Рік закінчується. Час підводити підсумки. Свій невеличкий підсумок робить і Літературний клуб «Бібліограф». Здається, який може бути підсумок після двох засідань? Хоча…

Підсумок перший. Всі говорили, що рік важкий. Так воно і є. Але, мабуть, в таких умовах гостро необхідно не залишитися на самоті. Є багато людей, для яких література була і залишається способом спілкування зі світом. В літературі можна знайти значно більше, ніж ти очікуєш. Головне не загубитися в тенетах шукання, бо мода (а часто саме вона керує поступом книжки до читача), не завжди є вірним порадником. Тут і може послугуватися Літературний клуб, де абсолютно різні люди і за професією, і за місцем у суспільстві порадять прочитати книжку того чи іншого автора.
Сергій Грабар (у центрі із мікрофоном) став засновником Літературного клубу  «Бібліограф»

 

Сергій Пантюк (у центрі) ділиться своїми враженнями із Євгенією Чуприною (крайня зліва) та Олесем Ульяненко

Підсумок другий. Люди побачили, а дехто з них вперше, що в Україні є цікаві автори. Є проза і є поезія. Вони проголосували гаманцями і мають тепер книжки (дехто знову-таки вперше) з автографами авторів.

Підсумок третій. Ми отримали постійний, досить щирий круглий стіл, де слово мають і читачі, і письменники, і видавці, і книготорговці. І ще, чи не вперше, письменники були поруч з олігархами і відчули, що вони не такі вже хижі, а олігархи побачили живих письменників, і зрозуміли, що ті не такі вже ниці і босі, як прийнято вважати.

Підсумок четвертий. Люди знайшли для себе певну віддушину, куди можна прийти в певний день кожного місяця. Забути про негаразди на роботі, про непорозуміння в сім’ї і просто пару годин відпочити.

Мабуть є ще підсумки. Про них іншим разом.

За два засідання виступили:

Літератори – Іван Андрусяк, Сергій Грабар, Степан Процюк, Андрій Шатілін;

Музиканти – Мирон Блощичак, Дмитро Таган;

Актори – Валентина Донченко-Бутковська (Київський академічний театр оперети), Київська циркова академія, король степ-дансу Володимир Шпудейко.

Наступне засідання Літературного клубу «Бібліограф» відбудеться наприкінці січня 2010 року.

На фото вгорі: Іван Андрусяк

Інформація: Літературний клуб «Бібліограф».коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери