Re: цензії
- 26.07.2026|Ігор ЗіньчукУ полоні Чугайстра
- 22.07.2026|Юрій Горблянський, Львів–Зашків«ХТО ТАМ ПОВИС ТІМ’ЯЧКОМ ВНИЗ…»: про «діточі» вірші-«хулігани» для шибайголовних непосидюх…
- 21.07.2026|Валентина Семеняк, письменницяБути Небом ― це любити всіх
- 20.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськРізьба на долонях
- 20.07.2026|Олександр Козинець, письменник, педагог та музикантБути переможцем — це вибір
- 18.07.2026|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на ТернопілліПромені любові осонцюють життя
- 18.07.2026|Михайло ЖайворонЧервона нитка крові нового роману Петра Білоуса
- 14.07.2026|Вероніка Чекалюк, науковиця, журналісткаКоли тіло каже «Ні»: книга, що навчає «слухати себе»
- 14.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськЛіричний щоденник Роксолани Жаркової
- 10.07.2026|Ігор ЧорнийКоли магія поза законом
Видавничі новинки
- Павлюк Ігор. "Мезозой"Проза | Буквоїд
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
Події
"Гройсман мститься Медведчуку". Адвокат Медведчука погрожує через суд заборонити фільм "Стус"
У разі виходу в прокат фільму "Стус" ("Птах душі") з недостовірною інформацією про Віктора Медведчука адвокат лідера "Українського вибору" Ігор Кириленко погрожує через суд заборонити демонстрацію фільму.
Про це він заявив на сайті "Український вибір".
"Віктор Медведчук завжди виступав і виступає за збереження історичної правди, об´єктивне висвітлення історичних фактів. Настійно рекомендую засобам масової інформації і окремим громадянам не поширювати недостовірну, брехливу інформацію про Віктора Медведчука, а особам, які пов´язані зі зйомками фільму "Стус" ("Птах душі"), утриматися від дій, спрямованих на поширення такої інформації про Віктора Медведчука", - написав адвокат.
"Очевидно, що сама кампанія, яка розпочалася 10 серпня, була добре спланована, а основна частина творчого колективу використовувалася владою і персонально Володимиром Гройсманом як безправних статистів. Очевидно, що відтепер сценарій фільму "Стус" буде писатися на Грушевського під пильним наглядом "борця" за "історичну правду" - прем´єр-міністра. Хоча глава Держкіно Пилип Іллєнко вже встиг умити руки, заявивши: "Якщо в процесі виробництва фільму вносяться корегування в сценарій, що в принципі часто буває, це повністю зона відповідальності продюсера, режисера і автора сценарію".
Цілком очевидно, що головним мотивом запровадження цензури і відпрацювання політичного замовлення є бажання Гройсмана попіаритися на цій темі напередодні прийдешніх виборчих кампаній. Важливими є і мотиви особистої помсти Віктору Медведчуку за його принципову і системну критику антинародної діяльності Кабінету міністрів і самого Гройсмана - одного з найбільш бездарних і профнепридатних прем´єрів за всі роки незалежності України, діяльність якого призвела до колапсу всіх без винятку сфер життєдіяльності країни", - вважає адвокат Медведчука.
Коментарі
Останні події
- 23.07.2026|08:09В Ужгороді нагородили переможців VIII Всеукраїнського конкурсу малої прози імені Івана Чендея
- 20.07.2026|10:48Внаслідок ворожого обстрілу Київщини знищено склад видавництва «Книголав» та 250 тисяч книжок
- 20.07.2026|10:24Мережа «Моя книжкова полиця» остаточно закриває офлайн-простори та трансформується у ГО «Почитай мені»
- 20.07.2026|10:16У центрі Львова працює книжковий «Трамвайчик»
- 16.07.2026|17:03Наталка Сняданко: розмова про письмо, переклади, Україну і Європу
- 16.07.2026|10:32На Закарпатті відбудеться «Чендей-фест 2026»
- 16.07.2026|10:30Укрзалізниця запускає інтерсіті до Луцька в дні Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера»
- 14.07.2026|14:39BestsellerFest у Львові: Жан Рено, Артем Чех, Ірена Карпа, Володимир Кличко та інші культові особистості
- 14.07.2026|09:25У Флориді відбудеться творчий вечір відомого письменника Ігоря Павлюка
- 10.07.2026|09:37Інтерактивні читання, творчі майстерки, квести, руханки для дітей: якою буде дитяча програма на фестивалі «Фронтера»
