Re: цензії

28.04.2026|Аркадій Гендлер, Ужгород
Для поціновувачів полікультурного минулого України
27.04.2026|Валентина Семеняк, письменниця
Світлі і добрі тексти ― саме їх потребує малеча
25.04.2026|Галина Новосад, книжкова оглядачка, блогерка, волонтерка
«Містеріум»: простір позачасся і прихованих зв’язків
Магія дитинства, або Початок великої дороги
23.04.2026|Віра Марущак, письменниця, голова Миколаївської обласної організації НСПУ
Римована магія буденності: Літературна подорож сторінками книги Надії Бойко «Сорока на уроках»
23.04.2026|Ігор Зіньчук
Пізнати глибше, щоб відновити цілісність
16.04.2026|Богдан Дячишин, лауреат премії імені Івана Огієнка, Львів
Дух щемливого чекання
16.04.2026|Олексій Стельмах
Майбутнє приходить зненацька
15.04.2026|Михайло Жайворон
«Земля гніву» Михайла Сидоржевського
15.04.2026|Оксана Тебешевська, заслужений вчитель України
Мандрівка в «химерні» світи Юрія Бондаренка
Головна\Події\Інтернет

Події

25.02.2013|08:20|Буквоїд

Нові інтерактивні книжки від Obreey Store

Obreey Store спільно з видавництвом Glowberry Books презентують нові інтерактивні книжечки «Кишенькові речі» і «Історії маленького будиночка».

Обидві книги - дивовижні! Ваш малюк (і ви самі) будете в захваті.

 

Інтерактивна книга «Історії маленького будиночка» від Obreey Store це:
- 35 ілюстрованих і анімованих сторінок,
- текст, повністю дубльований російською, українською та англійською мовами,
- режими читання «Читаю сам» і «Почитайте мені»,
- начитка професійними американськими та українськими акторами,
- унікальний музичний та звуковий супровід,
- інтерактивний зміст дозволяє відновити читання зі сторінки, на якій зупинилися. 

 

Справжнісінькі дачні дива! Поринути в літо, відвідати маленький затишний будиночок з величезним фруктовим садом, повним таємниць, забратися в чарівну альтанку - захопливо, погодьтесь? Зі скрипом відчинити вікно, зірвати з гілки стиглі яблука, спіймати красеня-метелика, допомогти татові вудити рибу або разом із мамою підготувати фрукти та овочі на зиму - все це, і не тільки, вже зараз можна зробити за допомогою інтерактивної книги «Історія маленького будиночка ».

Чому літають бабки? Що люблять яблука та помідори? Як правильно ловити метеликів? Про що мріє мама за горнятком кави? Як правильно стригти газон? І що ж все-таки робить дитяче літо щасливим? Відповіді на ці та багато інших запитань ховаються на сторінках цікавої літньої історії Антона Сіянікі про маленький будиночок. 

 

Головна героїня книжки, маленька дівчинка, вперше приїжджає разом з батьками до дачного будиночка на літо. Вона знайомиться з чарівною природою та невимовно гарним світом заміського життя, за допомогою батьків навчається поволі розуміти і любити його тиху і таку тонку красу.
Магія літа оживає на сторінках книги, розкриваючи секрети життя маленького будиночка. Кожна нова ілюстрація - маленький шедевр, який хочеться мати в своїй власній домашній колекції. Дивовижні теплі картини художниці Олени Дудніченко оживають завдяки інтерактивним елементам.

Програма дозволяє прослухати текст, озвучений професійними дикторами, російською, українською та англійською мовами.
«Історія маленького будиночка», розроблена Obreey Content Management, спільно з видавництвом Glowberry Books, стане приємним сюрпризом і прекрасною розвагою не лише для дітей (рекомендований вік - від 3 до 12 років), але й для дорослих.

Програма допоможе зануритися в магічну атмосферу теплих літніх днів завдяки вдалому поєднанню чудових ілюстрацій, прекрасного тексту, а також захоплюючих інтерактивних елементів.

Приємних емоцій та захоплюючого читання вашим коханим і близьким!

 

"Історія будиночка" на GooglePlay: http://goo.gl/CbL4X

Інші інтерактивні книги:

"Кишенькові речі" на GooglePlay: http://goo.gl/C0sL3
"Книжка-з´їжка" на iTunes: http://goo.gl/q1JwF
"Кишенькові речі" на iTunes: http://goo.gl/FNvvO



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

28.04.2026|10:53
«Вавилон. Точка перетину»: в Києві відкриється фотовиставка акторів та військових Антона Прасоленка і Ярослава Савченка
28.04.2026|10:46
1-3 травня у Львові відбудеться ювілейний Ukrainian Wine Festival
28.04.2026|10:43
У Львові відбудеться благодійний вечір Артура Дроня
23.04.2026|09:27
Французький джаз в «Книгарня «Є»
22.04.2026|09:51
Стали відомі імена лавреатів Літературної премії імені Ірини Вільде 2026 року
22.04.2026|07:08
«Архіпедагогіка»: у Києві презентують дослідження про фундаментальні коди західної освіти
17.04.2026|09:16
Зоряна Кушплер презентує «скарби свого серця»
15.04.2026|18:40
Хроніки виживання та журналістської відданості: у Києві презентують книжку Євгена Малолєтки «Облога Маріуполя»
15.04.2026|18:25
В Україні запускається Korali Books - перше видавництво, повністю орієнтоване на жіночу аудиторію
11.04.2026|09:11
Україна на Bologna Children´s Book Fair 2026: хто представить країну в Італії


Партнери