Re: цензії
- 19.03.2026|Віктор ПалинськийЧасоплину течія
- 18.03.2026|Валентина Семеняк, письменницяЗізнання у любові… допоки є час
- 18.03.2026|Віктор ВербичВідсвіт «Пекторалі любові» у контексті воєнних реалій
- 17.03.2026|Василь КузанДелікатна загадковість Михайла Вереса
- 13.03.2026|Марія Федорів, письменниця«Цей Великий день»: свято, закодоване у слові
- 11.03.2026|Буквоїд«Коли межа між світами така тремка і непевна...»
- 09.03.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ100 тонн світла
- 07.03.2026|Надія Гаврилюк“А я з грядущих, вочевидь, епох”
- 06.03.2026|Микола Миколайович ГриценкоДефіцит людського спілкування. Проблематика «Відступників» Христини Козловської
- 04.03.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськХтось виловлює вірші...
Видавничі новинки
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
Події
Новорічний подарунок від PocketBook – інтерактивна «Книжка-з’їжка»
Тільки з 26 грудня 2011 року по 8 січня 2012 року PocketBook дарує всім дітям та їхнім батькам чудовий новорічний подарунок – «Книжку-з’їжку».
Допомагати мамі на кухні - веселе заняття? Звичайно! Особливо, якщо овочі самі стрибають до каструлі, кухонний стіл перетворюється на веселу карусель, а щойно посмажену яєчню з´їдає добродушний крокодил, що зайшов до вас у гості.
Головна героїня книги, маленька Ліза, з посмішкою вчиться корисних, добрих та необхідних речей про сучасну кухню, які повинен знати кожен малюк. Разом з мамою готує різну смакоту, допомагає мити посуд та прибирати на кухні, вчиться користуватися побутовою технікою та накриває святковий стіл для своїх друзів.
«Книжка-з´їжка» - це чарівний світ, в якому предмети оживають, достатньо до них торкнутися. Вони стрибають і літають, розмовляють та видають смішні звуки, виконують різні функції та показують, як чинити правильно. На кожній сторінці книги на вас чекає несподіваний сюрприз або гра.
Яскраві ілюстрації Ольги Дегтярьової, що ожили завдяки дивам анімації, та текст, начитаний професійними дикторами російською, українською та англійською мовами, подарують вашій дитині масу нових знань та радісних емоцій.
«Книжка-з´їжка» була створена дитячим видавництвом Глоуберрі Букс у вигляді книжкової програми спеціально для нового мультимедійного рідера PocketBook A 10´´ з 10-дюймовим мультисенсорним дисплеєм. Крім того, книга читається на всіх пристроях на базі Android версії 2.1 та вище.
Анімація на кожній сторінці, ігри та завдання перетворюють читання в захоплюючий процес, який надовго утримує увагу дитини. Ця інтерактивна історія стане приємним сюрпризом та прекрасною розвагою для дітей у віці від 3 до 12 років. І не тільки для дітей!
Геннадій Корнєв, керівник департаменту придбання та розповсюдження контента компанії PocketBook: «З 26 грудня по 8 січня 2012 року перша ластівка серед наших інтерактивних книг, яка побачила світ завдяки співпраці з Glowberry Books, буде доступна для безкоштовного скачування з Android Market. «Книжка-з´їжка створювалася спеціально під PocketBook A 10" - портативний пристрій з кольоровим екраном на базі платформи Android. Інтерактивна книга - перший крок до перетворення орієнтованої на «дорослий» ринок моделі у дитячий розважальний центр без необхідності додаткових інвестицій з боку батьків. Створюючи цю книгу, команда розробників, ілюстраторів і дизайнерів спостерігала, як їх діти взаємодіють з пристроями. Ми аналізували, що саме захоплює дитину і утримує інтерес, а з чим навпаки виникають ускладнення. Ми раді, що відтепер результати наших досліджень будуть доступні новій генерації користувачів. Наразі ми працюємо над моделлю, яка дозволить нам створити серію інтерактивних книг і зробити їх безкоштовними для кінцевого користувача».
Коментарі
Останні події
- 19.03.2026|09:06Писати історію разом: проєкт «Вишиваний. Король України» розширює коло авторів
- 18.03.2026|20:31Україна візьме участь у 55-му Брюссельському книжковому ярмарку
- 17.03.2026|10:45У Івано-Франківську відкривається нова “Книгарня “Є”
- 11.03.2026|18:35«Filling in»: Україна заповнює культурні прогалини на Лейпцизькому книжковому ярмарку 2026
- 09.03.2026|08:57Письменник-азовець Павло Дерев’янко презентує в Луцьку культове козацьке фентезі
- 06.03.2026|08:40Оголошено конкурс літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди
- 24.02.2026|15:53XХVІІ Всеукраїнський рейтинг «Книжка року ’2025». Остаточні результати
- 22.02.2026|12:341 березня у Києві відбудеться друга письменницька конференція проекту «Своя полиця»
- 18.02.2026|17:24«Крилатий Лев» оголошує прийом матеріалів на визначення лавреатів 2026 року
- 18.02.2026|17:14Оголошується прийом творів на конкурс імені Івана Чендея 2026 року
