Головна\Події\Культура

Події

24.05.2013|21:02|Буквоїд

Українські музиканти записали альбом дитячих пісень

Українські музиканти на чолі з Едуардом Приступою (гурт «Неділя») завершили роботу над альбомом дитячих пісень «Віршолюбики». До нього ввійшли пісні на вірші сучасних українських і зарубіжних поетів, книжки яких побачили світ у видавництві «Грані-Т».

Збірка дитячих пісень «Віршолюбики» — музичне втілення однойменного проекту, започаткованого видавництвом «Грані-Т» у лютому 2012 року. Восени минулого року відбулися «Музичні Віршолюбики», під час яких Едуард Приступа (Діля) заспівав кілька пісень на слова Михаїла Яснова з книжки «Неслухняний дідусь» — це й був початок спільного музичного альбому «Віршолюбики».

«Мені зателефонували з видавництва і запропонували взяти участь у дитячих читаннях Музичні Віршолюбики” . Я погодився, створив кілька композицій. Після цього з’явилася ідея зробити цілий проект із піснями для дітей… — розповідає Діля, ідейний натхненник і продюсер альбому «Віршолюбики». — Написавши музику до вірша Юрія Бедрика «Три замріяні коти», я зрозумів, що її має співати Мирослав Кувалдін . Далі вирішив запросити більше учасників... Тож у грудні минулого року закипіла робота! Під кожного артиста писав окрему пісню, щоб вона підходила до його стилю й образу, і водночас — до концепції альбому. У створенні музики мені допомагав мій колега Орест Криса. Майже півроку ми плідно працювали на студії та поза її межами, і результат зовсім скоро можна буде послухати на CD ».

Дитячі поезії Юрка Бедрика, Івана Андрусяка, Леоніда Сороки, Михаїла Яснова, Андрея Хадановіча, Юліана Тувіма, Вадима Лєвіна, Юрія Дубинського й Андрія Шалімова заспівали популярні українські виконавці — дует «Анна-Марія», Solomina, Тоня Матвієнко, Росава, Юрко Журавель («ОТ VINTA»), Мирослав Кувалдін («The ВЙО»), Орест Криса («Татхагата»), гурти «Неділя», «Kozak System», «Астарта», Вадим Красноокий («Mad Heads XL»), Катерина Марусик, Олег Кєнзов, Ді.Ор, Наташа Гордієнко, Олег Саліванов та Святослав Коляда.

Музика Едуарда Приступи та Ореста Криси.

«Віршолюбики» — благодійний проект.

Альбом записано за підтримки Радіо КПІ.

Дивіться також відеокліп про запис «Віршолюбиків» на YouTube (продакшн-студія «Vidro»).

Презентація альбому відбудеться в рамках фестивалю « Книжковий Арсенал » 1 червня о 12:00 (Дитяча сцена). Запрошуємо всіх, хто хоче послухати найсучаснішу дитячу поезію у виконанні українських музикантів, на сьомі «Віршолюбики: від музи до музики»!



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

14.07.2025|09:21
V Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» презентує цьогорічну програму
11.07.2025|10:28
Оголошено конкурс на літературну премію імені Богдана-Ігоря Антонича “Привітання життя”
10.07.2025|23:18
«Не народжені для війни»: у Києві презентують нову книжку Артема Чапая
08.07.2025|18:17
Нова Facebook-група "Люблю читати українське" запрошує поціновувачів вітчизняної літератури
01.07.2025|21:38
Артур Дронь анонсував вихід нової книги "Гемінґвей нічого не знає": збірка свідчень про війну та життя
01.07.2025|18:02
Сергію Жадану присуджено австрійську державну премію з європейської літератури
01.07.2025|08:53
"Дикий Захід" Павла Казаріна тепер польською: Автор дякує за "довге життя" книги, що виявилась пророчою
01.07.2025|08:37
«Родовід» перевидає «З країни рижу та опію» Софії Яблонської
01.07.2025|08:14
Мартин Якуб презентував у Житомирі психологічний детектив "Гріх на душу"
01.07.2025|06:34
ТОП-10 книг ВСЛ за червень 2025 року


Партнери