Re: цензії

14.09.2025|Тетяна Колядинська, м. Дніпро
За якими правилами “грали” радянські засоби масової інформації
03.09.2025|Ольга Шаф, м. Дніпро
«Був на рідній землі…»
02.09.2025|Віктор Вербич
Книга долі Федора Литвинюка: ціна вибору
01.09.2025|Василь Пазинич, поет, фізик-математик, член НСПУ, м. Суми
Одухотворений мегавулкан мезозойської ери
25.08.2025|Ярослав Поліщук
Шалений вертеп
25.08.2025|Ігор Зіньчук
Правди мало не буває
18.08.2025|Володимир Гладишев
«НЕМОВ СТОЛІТЬ НЕБАЧЕНИХ ВЕСНА – ПЕРЕД ОЧИМА СХОДИТЬ УКРАЇНА»
12.08.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Полтавська хоку-центричність
07.08.2025|Ігор Чорний
Роки минають за роками…
06.08.2025|Ярослав Поліщук
Снити про щастя
Головна\Події\Культура

Події

01.02.2013|08:42|Буквоїд

Новий часопис для премії зі стажем

Глядацький часопис «Театральна пектораль» — так називається нове спеціалізоване видання, створене за ініціативою Головного управління культури Київської міської державної адміністрації в рамках роботи найстарішої на теренах СНД театральної премії «Київська пектораль».

Компанія PR-Prime розробила концепцію та забезпечує підготовку й друк випусків часопису для найстарішої в СНД театральної премії.

Наразі на підтримку премії заплановано вихід шести випусків, які поширюватимуться безкоштовно в електронній та друкованій версіях.

Реалізацію цього культурологічного проекту здійснює PR-консалтингова компанія PR-Prime, яка має значний досвід у видавничій сфері: від разових альманахів, каталогів і регулярних корпоративних видань до спеціалізованих часописів і книжкових проектів. Компанія розробила концепцію часопису, забезпечує підготовку та друк випусків.

«Історія цього проекту розпочалась «у нетрях» кабінетів Головного управління культури Київської міської державної адміністрації , — пише у вступному слові до першого випуску «Театральної пекторалі» керівник проекту Петро Мацкевич, —  коли у керівників цього управління Світлани Іванівни Зоріної та Валентини Тарасівни Ліновицької виникла ідея «додати свіжої крові» до найстарішої на теренах СНД театральної премії «Київська пектораль» і долучити до грона маститих експертів майбутніх театральних критиків — студентів Київського  національного університету театру, кіно і телебачення  імені   І.К. Карпенка - Карого.   Ідея часопису, який би висвітлював театральні прем’єри сезону ще до вручення «Київської пекторалі» та надавав би студентам-експертам можливість поділитись із широким загалом своїми враженнями від прем’єрних вистав, прийшла пізніше. Як зрештою, і концепція самого часопису, саме як «глядацького часопису», а не часопису для професійних театральних критиків, склалась не одразу ».

« Звісно до «Театральної пекторалі» дописують не лише студенти-глядачі.  — говорить головний редактор Ксенія Мацкевич. —  Серед наших авторів є й досвідчені «культурні журналісти», письменники та спеціалісти з окремих питань, які цікавлять часопис ».

Часопис публікує розмисли про сучасний театр і драматургію, фоторепортажі з театральних вистав і репетицій; інтерв’ю з режисерами, акторами, критиками; літературні тексти — прозу, поезію, п’єси; статті про деякі культурні явища як з театрального життя, так і поза ним; а також нотатки про цікавинки з розряду «аксесуари», «подорожі», «презенти» тощо.

 



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери