Re: цензії

14.09.2025|Тетяна Колядинська, м. Дніпро
За якими правилами “грали” радянські засоби масової інформації
03.09.2025|Ольга Шаф, м. Дніпро
«Був на рідній землі…»
02.09.2025|Віктор Вербич
Книга долі Федора Литвинюка: ціна вибору
01.09.2025|Василь Пазинич, поет, фізик-математик, член НСПУ, м. Суми
Одухотворений мегавулкан мезозойської ери
25.08.2025|Ярослав Поліщук
Шалений вертеп
25.08.2025|Ігор Зіньчук
Правди мало не буває
18.08.2025|Володимир Гладишев
«НЕМОВ СТОЛІТЬ НЕБАЧЕНИХ ВЕСНА – ПЕРЕД ОЧИМА СХОДИТЬ УКРАЇНА»
12.08.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Полтавська хоку-центричність
07.08.2025|Ігор Чорний
Роки минають за роками…
06.08.2025|Ярослав Поліщук
Снити про щастя
Головна\Події\Культура

Події

19.09.2012|12:42|Буквоїд

У Мостиськах буде вулиця лідера «Братів Гадюкіних» Сергія Кузьминського

До 50-ліття із дня народження Сергія Кузьминського – лідера легенд українського року «Братів Гадюкіних» у м. Мостиська відкриється вулиця на його честь.

3 жовтня, автору неофіційного гімну міста «Приїдь до мене у Мостиська», Сергію Кузьминському мало би виповнитися 50 років. 2 жовтня у Мостиськах його іменем буде названо одну з вулиць майбутнього кварталу. Зараз тут пасуться корови і кози, а вже за кілька років на вулиці Сергія Кузьминського буде 30 будинків.  

Офіційне відкриття вулиці та концерт пам´яті Сергія Кузьминського відбудеться у п´ятницю 5 жовтня у центрі Мостиськ на площі Ринок. У концерті візьмуть участь «Супер Вуйки», Мох і «Перкалаба», «King Size», «Абу-Касимові капці», «Гич оркестр» та колишні учасники «Братів Гадюкіних». Концерт вестиме Андрій Жолоб.

Ініціатива відзначення 50-ліття Кузі у Мостиськах належить Мостиській міській раді, депутатам Мостиської міської ради, середовищу організаторів фестивалю «ФортМісія», ГО "Альтернатива", Компанії "АртМакс" та МО «Дзиґа». 

Організатори прийняли принципове рішення про неприпустимість політичної агітації на цій події. Підтримка заходу політичними діячами або чиновниками приймається тільки на умовах повної анонімності. 

Акція пройде за сприяння Мостиського хлібокомбінату, ФСК "Скала" та цегельного заводу"Промінь" . Музикантів пригощає ресторан "Оазис".

Інформація: ВуйкоГон



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери