Re: цензії
- 19.06.2026|Павло Пантелеєнко, педагог, філологПовернення до першоджерел крізь магію літа
- 19.06.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськОбережно там, де стрибають Мерседеси!
- 15.06.2026|Дана ПінчевськаЦе воює вона. За нашу і вашу свободу
- 12.06.2026|Дана Пінчевська, мистецтвознавецьПутівник мистецькими жанрами: «Живопис...» Катерини Липи
- 10.06.2026|Ігор ЗіньчукЯк знайти шлях до успіху компанії?
- 05.06.2026|Ганна Клименко-СиньоокПеретин - Перехід - Присутність: Містичні лабіринти прозопису Алли Рогашко
- 04.06.2026|Тетяна Качак, докторка філологічних наук, професорка Карпатського національного університету імені Василя Стефаника«Українська ластівка» в культурно-історичному вимірі та міждисциплінарній інтерпретації Лідії Ковалець
- 31.05.2026|Надія ПознякВивільнення пам´яті
- 31.05.2026|Ігор ЧорнийКоли жінці нудно
- 30.05.2026|Віктор Палинський«Війна у лісовій пісні»
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Події
На «Євробаченні-2012» Гайтана заспіває Be My Guest. ВІДЕО
Прес-служба «Першого національного телеканалу», який займається відбором конкурсантів від України, повідомила, що Гайтана набрала 41 бал і стала переможцем Національного відбору «Євробачення 2012».
Одразу після оголошення остаточних результатів відбулася прес-конференція за участю представника України на "Євробаченні 2012".
«Сьогодні сталося диво - я не перестаю це повторювати. Я дякую Богові за це. Незважаючи на всі побоювання лікарів, мого продюсера, команди, я вирішила ризикнути. У мене було незмикання зв´язок. Ще вчора я не могла говорити, а зараз можу дати цілий концерт, якщо треба! Спасибі Першому Національному за такий хороший звук! Пісня чудова, в моєму серці сьогодні було море позитиву і бажання цей позитив відкрити для всіх. Я вважаю, цю пісню повинна почути Європа для того, щоб вони ще більше полюбили Україну. Хочеться, щоб нас Європа сприймала як дійсно повноцінну європейську країну», - сказала представниця України на «Євробаченні 2012» Гайтана.
«Гайтана шалено талановита, у неї сильний голос, а пісня - дуже заводна. Я думаю, після такої пісні на «Євробаченні», на «Євро 2012» до нас приїде набагато більше людей! Я сподіваюся, що наша співпраця з Гайтаною і її продюсером буде успішною. Вже наступного тижня ми почнемо підготовку до «Євробачення 2012» в Баку», - сказав заступник генерального директора НТКУ з міжнародних та музичним проектам Валід Арфуш.
«Ми зробили в цьому році все, що змогли для того, щоб голосування було максимально чесним: принцип «1 телефон - 1 повідомлення - 1 голос», хід голосування онлайн на сайті Першого Національного. Зараз на сайті вже є і оцінки журі, і голоси глядачів. Перший Національний зробив все, щоб відбір був чесним, щоб Україна представила гідного виконавця. Я вірю, що ми разом - НТКУ і Гайтана - зробимо все, щоб привезти «Євробачення» до України», - сказав генеральний директор НТКУ Єгор Бенкендорф.
Інформація: Перший Національний телеканал
Коментарі
Останні події
- 11.06.2026|14:37«Діамантова змійка»: мистецтво паризьких салонів
- 31.05.2026|06:35Стартував прийом заявок на Премію імені Романа Гамади 2026
- 31.05.2026|06:21Українська стрічка «Паляниця» здобула престижну нагороду на американському фестивалі ETHOS Film Awards
- 30.05.2026|15:00Ніна Мюррей – лауреатка премії Drahoman Prize за 2025 рік
- 29.05.2026|07:54Гуцули, цимбали і гори: музикант hOsT представляє сингл-ремікс Hutsuly
- 29.05.2026|07:50«Японські книги дітям України»: велика гуманітарна ініціатива «Ранку» та Shikosha
- 25.05.2026|17:00Внаслідок нічної атаки на Київ пошкоджено будинки письменниць Олени Захарченко та Ірини Цілик
- 23.05.2026|04:17Навколо літератури зібрано 2,5 мільйони гривень для дітей: Артур Дронь провів благодійний вечір у Львові
- 23.05.2026|04:11Нова частина епічної фентезі-саги про Кия об’єднує українську, кельтську та давньогрецьку міфології у власному всесвіті
- 21.05.2026|13:07В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея
