Re: цензії
- 23.04.2026|Ігор Бондар-ТерещенкоМагія дитинства, або Початок великої дороги
- 23.04.2026|Віра Марущак, письменниця, голова Миколаївської обласної організації НСПУРимована магія буденності: Літературна подорож сторінками книги Надії Бойко «Сорока на уроках»
- 23.04.2026|Ігор ЗіньчукПізнати глибше, щоб відновити цілісність
- 16.04.2026|Богдан Дячишин, лауреат премії імені Івана Огієнка, ЛьвівДух щемливого чекання
- 16.04.2026|Олексій СтельмахМайбутнє приходить зненацька
- 15.04.2026|Михайло Жайворон«Земля гніву» Михайла Сидоржевського
- 15.04.2026|Оксана Тебешевська, заслужений вчитель УкраїниМандрівка в «химерні» світи Юрія Бондаренка
- 11.04.2026|Богдан СмолякТутешні час і люди
- 11.04.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськДо себе приходимо з рідними
- 09.04.2026|Анастасія БорисюкСонце заходить, та не згасає
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Події
Київський Молодий театр презентує французький балет «Дафніс і Хлоя»
8 та 9 жовтня Молодий театр презентує на своїй сцені проект Національного центру хореографії (м.Гренобль, Франція) - сучасний французський балет «Дафніс і Хлоя».
Дафніс і Хлоя, двоє підкинутих дітей, є героями давньогрецького роману Лонга. Ці персонажі дійшли до нас, насамперед, завдяки музиці Моріса Равеля, написаній у 1912 році для «Російських сезонів», коли у головній ролі на сцені сяяв Ніжинський.
Жан-Клод Галотта поставив це па-де-труа після балету «Одисей» у 1982 році, і в його задум не входило докладне представлення лібрето (викрадена піратами Хлоя, дружина юного пастуха Дафніса, повертається до нього, завдяки дивовижному втручанню бога Пана), скоріше це був пошук досконалості руху, намагання вхопити енергію, ніжність або несамовиту силу любовних змагань.
Створена для Авіньйонського фестивалю ця хореографічна вистава, виконавцями якої тоді були Матильда Альтараз, Жан-Клод Галотта, Паскаль Грава з музичним оформленням і виконанням на сцені Анрі Торга, хвилює своєю здатністю поєднати інтелектуальний підхід, анімалістичні елементи, гумор та радість почуттів. У той час вона отримала схвальні відгуки преси: «щось на кшталт маленького шедевра» - «Ліберасьйон»; «найгарніша річ, яку можна було подивитись» - «Нувель Обсерватор»; «сутність любовних відносин» - «Монд».
Жан-Клод Галотта приділяє велику увагу розвиткові репертуару Національного центру хореографії м. Гренобль, і після постановки «Одисея», який у 2007 році перетворився на «Дорогого Одисея», він вирішив надихнути нове життя у виставу «Дафніс і Хлоя» з трьома новими молодими танцівниками, у виставу одночасно особисту та вільну, чутливу та грайливу, спонтанну та пустотливу.
Клод-Анрі Бюффар - березень 2010 р.
Квитки можна придбати в касі театру за адресою вул. Прорізна, 17
тел. каси 278-73-92
а також забронювати на сайті www.molody.kiev.ua
Коментарі
Останні події
- 23.04.2026|09:27Французький джаз в «Книгарня «Є»
- 22.04.2026|09:51Стали відомі імена лавреатів Літературної премії імені Ірини Вільде 2026 року
- 22.04.2026|07:08«Архіпедагогіка»: у Києві презентують дослідження про фундаментальні коди західної освіти
- 17.04.2026|09:16Зоряна Кушплер презентує «скарби свого серця»
- 15.04.2026|18:40Хроніки виживання та журналістської відданості: у Києві презентують книжку Євгена Малолєтки «Облога Маріуполя»
- 15.04.2026|18:25В Україні запускається Korali Books - перше видавництво, повністю орієнтоване на жіночу аудиторію
- 11.04.2026|09:11Україна на Bologna Children´s Book Fair 2026: хто представить країну в Італії
- 11.04.2026|08:58Віктор Круглов у фіналі «EY Підприємець року 2026»
- 07.04.2026|11:14Книга Артура Дроня «Гемінґвей нічого не знає» підкорює світ: 8 іноземних видань до кінця року
- 07.04.2026|11:06Українське слово у світі: 100 перекладів наших книжок вийдуть у 33 країнах
