Re: цензії

16.12.2018|Анжела Дмитрів, вчитель української мови та літератури старших класів
Гра в реальність
14.12.2018|Ольга Рєпіна, м. Дніпро
Парадигма безмежного серця
12.12.2018|Тетяна Зінченко
Ти будеш сильним, переможцем, Лицарем відваги і добра! Бо це можливо!
11.12.2018|Світлана Лупаренко
Світ очима підлітка
10.12.2018|Броніслав Май, доктор гуманітарних наук (Польща)
Віршовані запитання
04.12.2018|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Великі чари маленької книжечки
03.12.2018|Ольга Рєпіна, м. Дніпро
Модерні психологізми або свободавибору
01.12.2018|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Вказування шляху до віри
30.11.2018|Діляра Шкурко
Звідки вона це знає?!
28.11.2018|Олеся Кізима
«Допомагай і надалі тим, хто цього потребує, і ти завжди почуватимешся щасливою»
Головна\Події\Культура

Події

22.03.2011|21:02|Буквоїд

Номінанти «Київської Пекторалі-2011»

28 березня 2011 року о 16.00 на сцені Національного театру ім. Франка відбудеться традиційне вручення театральної премії «Київська Пектораль».

Вперше премію було вручено в міжнародний день театру 27 березня 1993-го року за підсумками театрального сезону. Остаточні результати будуть готові зранку 28 березня, їх оголосять на врученні.

Список цьогорічних номінантів:

1. «За кращу драматичну виставу»

«Буря» (театр ім.І.Франка)

«Грек Зорба» (театр ім.І.Франка)

«Куди подме вітер» (театр драми і комедії)

 

2. Номінація «За кращу музичну виставу»

«Бал в Савойї» (театр оперети)

«Перси Тіресія» (театр опери і балету для дітей та юнацтва)

«Попелюшка» (Національна опера)

 

3. Номінація «За кращу дитячу виставу»

«Догоридригом» (театр юного глядача)

«Пригоди Бременських музикантів» (театр оперети)

«Про курочку Рябу» (державний академічний театр ляльок)

 

4. Номінація «За кращу камерну виставу»

«Льовушка» (театр на Подолі)

«Три сестри» (театр драми і комедії)

«Щастя» (Новий драматичний театр на Печерську)

 

5. Номінація «За кращу режисерську роботу»

Андрій Білоус, «Щастя» (Новий драматичний театр на Печерську)

Віталій Малахов, «Грек Зорба» (театр ім.І.Франка)

Едуард Митницький, «Три сестри» (театр драми і комедії)

 

6. Номінація «За краще виконання чоловічої ролі»

Олексій Богданович, Просперо, «Буря» (театр ім.І.Франка)

Олег Драч, Свидригайлов, «Серенада Полішинеля» (театр ім.І.Франка)

Анатолій Хостікоєв, Зорба, «Грек Зорба» (театр ім.І.Франка)

 

7. Номінація «За краще виконання жіночої ролі»

Катерина Кістень, Люба, «Щастя» (Новий драматичний театр на Печерську)

Наталія Сумська, Гортензія, «Грек Зорба» (театр ім.І.Франка)

 

8. Номінація «За краще виконання чоловічої ролі другого плану»

Олександр Бондаренко, Мігуєв, «Дрібниці життя» (театр ім. Л.Українки)

Андрій Мостренко, Сольоний, «Три сестри» (театр драми і комедії)

Андрій Самінін, Прозоров, «Три сестри» (театр драми і комедії)

 

9. Номінація «За краще виконання жіночої ролі другого плану»

Неоніла Білецька, Рената, «Вася має зателефонувати» (театр драми і комедії)

Тетяна Комарова, Наталія Іванівна, «Три сестри» (театр драми і комедії)

Софія Письман, Роза, «Льовушка» (театр на Подолі)

 

10. Номінація «За кращу сценографію»

Дмитро Костюминський, Владислав Троїцький, «Едіп. Собача будка» (центр «Дах»)

Сергій Маслобойщиков, «Буря» (театр ім. І.Франка)

Сергій Якутович, «Урус-Шайтан» (театр ім. І.Франка)

 

11. Номінація «За кращу музичну концепцію»

Олександр Курій, «Три сестри» (театр драми і комедії)

Соломія Мельник, Владислав Троїцький, Роман Ясиновський, «Едіп. Собача будка» (центр «Дах»)

Юрій Шевченко, «Сатисфакція» (Молодий театр)

 

12. Номінація «За краще пластичне вирішення вистави»

Валерій Дебелий, Ольга Семьошкіна, «Урус-Шайтан» (театр ім. І.Франка)

Ольга Семьошкіна, «Грек Зорба» (театр ім. І.Франка)

Лев Сомов, «Три сестри» (театр драми і комедії)

 

13. Номініця «За кращий акторський дебют»

Олена Бушевська, Ірина, «Три сестри» (театр драми і комедії)

Випускний курс «Академії танцю ім.С.Лифаря», «Про шута, який усіх блазнів перешуткував»

Борис Орлов, Фірсов, «Щастя» (Новий драматичний театр на Печерську)

14. Номінація «За кращий режисерський дебют»

Дмитро Тодорюк, «Перси Тересія» (театр опери і балету для дітей та юнацтва)

Катерина Чепура, «Дорогу красі» (театр ім.І.Франка)

Павло Юров, «Депо Північне» (МТМ «Сузір’я»)


Інформація: teatre.com.ua
Фото: vkurse.ua



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери