Головна\Події\Культура

Події

12.01.2010|20:50|Буквоїд

Пітерські комуністи звинувачують творців «Аватара» у плагіаті

Місцева фракція намагається викрити Джеймса Кемерона у викраденні сюжетів у радянських фантастів Стругацького, Єфремова і Буличова.

Представники організації «Комуністи Петербурга і Ленінградської області» не тільки звинуватили режисера фільму «Аватар» у плагіаті сюжету старої доброї радянської фантастики, але й наполягають на арешті Джеймса Камерона. Вони вимагають, щоб СКП РФ домігся видачі міжнародного ордера на арешт культового голлівудського режисера. «Це елементарне злодійство, розкрадання інтелектуальної соціалістичної власності. Не тільки в перші ж російському аеропорту, а й у будь-якій країні світу, що входить до Інтерполу, Камерон повинен бути схоплений», - заявив член Сланцевського районного комітету КПЛО Дмитро Фролов.

Секретар Волховського відділення КПЛО Катерина Петрова про творчість та особистість Камерона відгукнулася ще різкіше. «Ця зоряно-смугаста мерзота підняла руку на творчу спадщину покійних Стругацького, Єфремова, Буличова, режисера Павла Арсенова, користуючись тим, що автори, які пішли з життя, не можуть написати заяву до прокуратури. Чому Поланський, який спокусив піонерку, заслужено арештований, а цей гангстер Камерон спокійно ходить землею і гребе лопатою долари, зароблені шляхом розкрадання Пандори з радянських книг? Швидше за все, агенти Камерона заздалегідь таємно скупили романи радянських фантастів і виривали з них цілі сторінки, цілі епізоди для потішання Обами і його кліки!», - обурюється комуністка.

Інформація: Частный корреспондент



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

11.06.2026|14:37
«Діамантова змійка»: мистецтво паризьких салонів
31.05.2026|06:35
Стартував прийом заявок на Премію імені Романа Гамади 2026
31.05.2026|06:21
Українська стрічка «Паляниця» здобула престижну нагороду на американському фестивалі ETHOS Film Awards
30.05.2026|15:00
Ніна Мюррей – лауреатка премії Drahoman Prize за 2025 рік
29.05.2026|07:54
Гуцули, цимбали і гори: музикант hOsT представляє сингл-ремікс Hutsuly
29.05.2026|07:50
«Японські книги дітям України»: велика гуманітарна ініціатива «Ранку» та Shikosha
25.05.2026|17:00
Внаслідок нічної атаки на Київ пошкоджено будинки письменниць Олени Захарченко та Ірини Цілик
23.05.2026|04:17
Навколо літератури зібрано 2,5 мільйони гривень для дітей: Артур Дронь провів благодійний вечір у Львові
23.05.2026|04:11
Нова частина епічної фентезі-саги про Кия об’єднує українську, кельтську та давньогрецьку міфології у власному всесвіті
21.05.2026|13:07
В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея


Партнери