Re: цензії

13.01.2022|Ігор Зіньчук
Життя заради України
08.01.2022|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Пірнання в мореокеання дум
07.01.2022|Захарі Іванов, голова Асоціації письменників Південносхідної Європи та Асоціації софійських письменників (Софія, Болгарія)
Маг напівтонів
Все, що було і чого не було, або Сповідь ґедоніста
05.01.2022|Валентина Семеняк
У лабораторії матриці Слова Володимира Кравчука
Селфі з містом
03.01.2022|Наталія Ребрик, Ужгород
Вертеп від Світлани Бреславської
31.12.2021|Валентина Семеняк, письменниця
Шість дуетів - шість світлоносних всесвітів
28.12.2021|Роксолана Жаркова, літературознавиця
«А я тебе в душу поклала і ношу, як хрестик натільний»: сакральні мотиви у поезії Ірини Фотуйми
Дриґом чи шкереберть? – 5 книг з незвичними сюжетами
Головна\Події\Бізнес

Події

26.11.2008|17:30|Буквоїд

«ШО» і порно: друкарня не віддає наклад журналу

Харківська друкарня не віддає готовий наклад грудневого номеру журналу «ШО» в кількості 22500 примірників, мотивуючи це тим, що там надрукована порнографія.

Цю інформацію, отриману «Телекритикою» з власних джерел, підтвердив головний редактор «ШО» Олександр Кабанов. Він розповів, що у зв’язку з підвищенням цін на поліграфічні послуги, нещодавно редакція змінила друкарню з київської на харківську. 

« Ребята отпечатали весь тираж в присутствии нашего представителя, и вдруг обнаружили в каком-то тексте наличие порнографии. Они даже не могут сказать внятно, какой это кусок! Сейчас наши юристы связываются и пытаются объяснить их юристам, что никаких элементов порнографии там нет », – розповів пан Кабанов. Він припускає, що йдеться про якийсь уривок з прози лауреата Шевченківської премії Олеся Ульяненка. Порівняно з іншими числами «ШО», у яких, наприклад, випускали голу дівчину гуляти Києвом, цей номер є « цнотливо чистим », каже головний редактор. « Кто виноват, что люди не читали, например, Генри Миллера? », – обурюється він. 

За словами Олександра Кабанова, друкарня повернула редакції 60% суми за друк, тобто, відмовляючи віддати наклад, вона сама несе збитки. На компромісну пропозицію вилучити аркуші з «порнографією» та аркуші з вихідними даними, де вказана назва друкарні, та передати готовий продукт у Київ харківські партнери не погоджуються. Хоча надрукований журнал поки ще не зшитий і не склеєний, тобто вилучення кількох аркушів не завдаватиме значних труднощів. 

« Я уже должен два дня как держать в руках новый номер, он уже должен развозиться, чтобы 1 декабря быть в торговых точках. Переговоры ведутся, но если сегодня не будет вразумительного ответа, журнал будет печататься на киевской типографии «АДЕФ-Украина» и выйдет с небольшой задержкой », – заявив пан Кабанов. Форс-мажорні обставини завдають додаткових фінансових витрат редакції, адже 40% суми за наклад харківська друкарня не повертає, крім того ціна київської друкарні вища. Також доведеться більше грошей інвестувати в рекламу нового «ШО», аби встигнути його реалізувати до новорічних свят. Але насамперед постраждає від конфлікту з друкарями читач, який отримає журнал із запізненням, каже головний редактор. 

Інформація: «Телекритика»коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери