Re: цензії

18.07.2026|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Промені любові осонцюють життя
18.07.2026|Михайло Жайворон
Червона нитка крові нового роману Петра Білоуса
14.07.2026|Вероніка Чекалюк, науковиця, журналістка
Коли тіло каже «Ні»: книга, що навчає «слухати себе»
14.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Ліричний щоденник Роксолани Жаркової
10.07.2026|Ігор Чорний
Коли магія поза законом
10.07.2026|Олександр Козинець, письменник, педагог та музикант
Сміливість бути собою
10.07.2026|Віктор Вербич
«Збережи цей світ – святий, зукраїненний»
08.07.2026|Інеса Матіїшин, філолог
Любов і біль в романі Степана Процюка «Троянда ритуального болю»
07.07.2026|Ігор Зіньчук
Література, що свідчить: про роман Оксани Радушинської «Псалом Давида»
26.06.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Франківськ пісенний
Головна\Події\Книжковий ринок

Події

17.08.2024|18:30|Буквоїд

У світ виходить книга «Конотопська Відьма» від видавництва КСД, заснована на однойменному фільмі від FILM.UA

Провідне українське видавництво КСД випустило книгу "Конотопська Відьма" на основі однойменного фільму-помсти від медіагрупи FILM.UA, що виходить у національний кінопрокат з 22-го серпня.

Співпраця творців стрічки та видавництва демонструє зростальний тренд адаптацій фільмів у книжкові формати на українському ринку.

“Адаптації сценаріїв для видання ліцензійних книг є звичною практикою у світовій видавничій галузі, де новелізації відомих фільмів стають бестселерами та значущими культурними явищами.

Такі книги не лише дають змогу розширити всесвіт, створений фільмом, але й дозволяють фанатам дізнатися більше про улюблених персонажів, сюжетні лінії та деталі, які залишаються поза кадром”, - прокоментувала головна редакторка Видавництва КСД Світлана Мозгова.

Книга «Конотопська Відьма» є художньою адаптацією фільму, яка розкриває історію кохання головних героїв та події з їх минулого, що залишилися за кадром. У книзі представлені інтроспекції та описи сцен з оригінального сценарію, які не увійшли до остаточної версії фільму через обмеження хронометражу. Офіційний постер фільму "Конотопська Відьма" став обкладинкою цієї книги.

Незвичайним в книзі є обʼєднання різних проявів всесвіту Конотопської Відьми. Зокрема, для ілюстрації деяких сюжетних поворотів у виданні використані фото прикрас з ліцензійної колекції “Конотопська Відьма” ювелірного бренду Золота Країна, а також і ексклюзивні кадри з фільму.

Тристороннє партнерство видавництва і ювелірного бренду із фільмом та інтеграція прикрас у книжковий формат є прикладом безпрецедентної багатосторонньої колаборації, що реалізована агенцією Nerd (FILM.UA Group). Nerd agency ексклюзивно представляє бренд «Конотопська Відьма» для локального та міжнародного ліцензування.

“Поєднання світу кіно та літератури завжди було дуже органічним. І з розвитком українського кінематографа ми прагнемо, щоб у провідних вітчизняних фільмів та серіалів було продовження в книжках. КСД наш надійний партнер на цьому шляху. Раніше видавництво успішно випустило новелізації фільмів "Довбуш" та "Між нами". Кожен із цих проєктів збагачує літературний ландшафт захопливими історіями для різних аудиторій”, - зазначила Тетяна Рубан, директорка ліцензійної агенції Nerd.

Книгу можна буде придбати в книгарнях або замовити онлайн на сайті КСД з 20-го серпня.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

16.07.2026|17:03
Наталка Сняданко: розмова про письмо, переклади, Україну і Європу
16.07.2026|10:32
На Закарпатті відбудеться «Чендей-фест 2026»
16.07.2026|10:30
Укрзалізниця запускає інтерсіті до Луцька в дні Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера»
14.07.2026|14:39
BestsellerFest у Львові: Жан Рено, Артем Чех, Ірена Карпа, Володимир Кличко та інші культові особистості
14.07.2026|09:25
У Флориді відбудеться творчий вечір відомого письменника Ігоря Павлюка
10.07.2026|09:37
Інтерактивні читання, творчі майстерки, квести, руханки для дітей: якою буде дитяча програма на фестивалі «Фронтера»
07.07.2026|20:35
Видавництво Korali Books оголосило конкурс чуттєвої прози: переможці отримають шанс видати власну книгу
07.07.2026|13:15
Дипломатія без прикрас: спогади, досвід і залаштунки служби
03.07.2026|14:00
Звернення Софії Русової
01.07.2026|16:44
Ольга Куждіна: «Я взагалі не вмію вигадувати сюжети. Зате спостерігати, бачити і чути – це моя справжня суперсила!»


Партнери