Re: цензії

27.04.2026|Валентина Семеняк, письменниця
Світлі і добрі тексти ― саме їх потребує малеча
25.04.2026|Галина Новосад, книжкова оглядачка, блогерка, волонтерка
«Містеріум»: простір позачасся і прихованих зв’язків
Магія дитинства, або Початок великої дороги
23.04.2026|Віра Марущак, письменниця, голова Миколаївської обласної організації НСПУ
Римована магія буденності: Літературна подорож сторінками книги Надії Бойко «Сорока на уроках»
23.04.2026|Ігор Зіньчук
Пізнати глибше, щоб відновити цілісність
16.04.2026|Богдан Дячишин, лауреат премії імені Івана Огієнка, Львів
Дух щемливого чекання
16.04.2026|Олексій Стельмах
Майбутнє приходить зненацька
15.04.2026|Михайло Жайворон
«Земля гніву» Михайла Сидоржевського
15.04.2026|Оксана Тебешевська, заслужений вчитель України
Мандрівка в «химерні» світи Юрія Бондаренка
11.04.2026|Богдан Смоляк
Тутешні час і люди
Головна\Події\Книжковий ринок

Події

25.01.2016|17:47|Буквоїд

Видавництво «Віват» видало книжку добровольця Дмитра Якорнова

У видавництві «Віват» вийшла друком книжка добровольця й учасника антитерористичної операції на Донбасі Дмитра Якорнова під назвою «То АТО».

Це оригінальний щоденник, який зазнав мінімального редагування на стадії підготовки до друку.

У книжці автор без зайвого пафосу описав війну очима очевидця і суворі армійські будні. Як є, без прикрас: калюжі і холод у казармах, життя під обстрілами і свист осколків, піднесену урочистість присяги й армійську паперову тяганину. Цінність цієї книжки в тому, що це не переказ зі слів, а сповідь людини, яка реально пережила всі жахи війни і зуміла описати все таким чином, що хочеться жити.

«То АТО» — дебютна книжка киянина Дмитра Якорнова. Свій щоденник автор почав вести для родичів, колег із рекламної справи, друзів і знайомих. «Усе почалося з постів на фейсбуці, інтерес до яких посилився в травні минулого року завдяки рекламі громадянського активіста В. Поєздника. Потім блогом зацікавилися провідні українські ЗМІ. Трохи згодом відбулося моє доленосне знайомство з видавництвом «Віват», —розповідає автор книжки Дмитро Якорнов.

У червні минулого року за вимогами армійського начальства щоденник у фейсбуці довелося закрити. Однак автор продовжував його ведення анонімно. Сьогодні Дмитро Якорнов — уже не тільки блогер, але й письменник. «Можна сказати, що після армії у мене залишилася книжка, проблеми спини, аудиторія блогу і кілька нових друзів», — розповів Дмитро.

«Книжка «То АТО» — це ковток свіжого повітря в безлічі ангажованої літератури і потоці брехливих новин. Ця книжка — сплав гумору та іронії. Вона про готовність захищати свою країну і любов до неї, про здоровий патріотизм і вміння оцінити ситуацію об´єктивно. Думаю, що сьогодні таких книжок має бути більше — книжок правдивих, «непафосних», написаних серцем людини, яка просто любить свою країну — ні більше, ні менше — і тому не біжить від свого боргу, незважаючи ні на що», — говорить генеральний директор видавництва Юлія Орлова.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

23.04.2026|09:27
Французький джаз в «Книгарня «Є»
22.04.2026|09:51
Стали відомі імена лавреатів Літературної премії імені Ірини Вільде 2026 року
22.04.2026|07:08
«Архіпедагогіка»: у Києві презентують дослідження про фундаментальні коди західної освіти
17.04.2026|09:16
Зоряна Кушплер презентує «скарби свого серця»
15.04.2026|18:40
Хроніки виживання та журналістської відданості: у Києві презентують книжку Євгена Малолєтки «Облога Маріуполя»
15.04.2026|18:25
В Україні запускається Korali Books - перше видавництво, повністю орієнтоване на жіночу аудиторію
11.04.2026|09:11
Україна на Bologna Children´s Book Fair 2026: хто представить країну в Італії
11.04.2026|08:58
Віктор Круглов у фіналі «EY Підприємець року 2026»
07.04.2026|11:14
Книга Артура Дроня «Гемінґвей нічого не знає» підкорює світ: 8 іноземних видань до кінця року
07.04.2026|11:06
Українське слово у світі: 100 перекладів наших книжок вийдуть у 33 країнах


Партнери