Re: цензії

12.06.2026|Дана Пінчевська, мистецтвознавець
Путівник мистецькими жанрами: «Живопис...» Катерини Липи
10.06.2026|Ігор Зіньчук
Як знайти шлях до успіху компанії?
05.06.2026|Ганна Клименко-Синьоок
Перетин - Перехід - Присутність: Містичні лабіринти прозопису Алли Рогашко
04.06.2026|Тетяна Качак, докторка філологічних наук, професорка Карпатського національного університету імені Василя Стефаника
«Українська ластівка» в культурно-історичному вимірі та міждисциплінарній інтерпретації Лідії Ковалець
31.05.2026|Надія Позняк
Вивільнення пам´яті
31.05.2026|Ігор Чорний
Коли жінці нудно
«Війна у лісовій пісні»
30.05.2026|Ігор Зіньчук
Нова книга поезій Ліни Костенко «Вітер з Марса» – застереження для людства
29.05.2026|Василь Кузан
Безгрішні тексти
Анімізм як форма поезії, або Дещо про практичні дослідження магії
Головна\Події\Книжковий ринок

Події

02.09.2015|16:59|Буквоїд

Військовий тележурналіст Андрій Цаплієнко написав «Книгу змін» про те, чому війна була неминучою

У перші дні вересня виходить друком збірка новел військового тележурналіста Андрія Цаплієнка – «Книга змін».

Книга еволюції свідомості людини, яка, з власних слів, ледь не стала «ватником»,  вийде у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля» та буде вперше презентована на Форумі Видавців у Львові 12 вересня.

Андрій Цаплієнко від перших днів війни на передовій, знімаючи репортажі на лінії вогню, намагається зрозуміти, чи була вона невідворотною. «Книга змін» Андрія Цаплієнка - це збірка новел в якій розповідається про війну - вона несподівано прийшла в Україну і змінила життя та свідомість мільйонів людей. Герої оповідань пов’язані складної павутиною особистих стосунків одне з одним і з автором. Вони разом з усією країною йдуть дорогою змін — від застою до революції, від Майдану до війни. Історії, які відбуваються з героями, здаються неймовірними, але це нова реальність, у якій потрібно навчитися виживати. Книга має всі шанси стати в майбутньому одним із літературних документів епохи, у якій нам випало жити.

Друг Андрія Цаплієнка, доктор та телеведучий Євген Комаровський прочитавши книгу відмітив: «У Цаплієнка своя правда, але це правда очевидця, наділеного досвідом і нікому не проданим талантом, правда людини, яка допоможе вам пройти свій шлях у пошуках відповіді на вічне питання про те, що таке добре і що таке погано». А телеведучий та мандрівник Дмитро Комаровпрокоментував так: «Ця книга — альтернативний підручник з історії, у якому правда залишиться не в цифрах і фактах, а в емоціях, зрозумілих кожному».

Перші презентації «Книги змін» Андрія Цаплієнка відбудуться 12 вересня у Львові на Форумі Видавців:

о 12:00 автограф-сесія на стенді видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля», Палац Мистецтв, стенд №3;

о 13:00 презентація книги, готель «Жорж», Червона зала, 2 поверх.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

11.06.2026|14:37
«Діамантова змійка»: мистецтво паризьких салонів
31.05.2026|06:35
Стартував прийом заявок на Премію імені Романа Гамади 2026
31.05.2026|06:21
Українська стрічка «Паляниця» здобула престижну нагороду на американському фестивалі ETHOS Film Awards
30.05.2026|15:00
Ніна Мюррей – лауреатка премії Drahoman Prize за 2025 рік
29.05.2026|07:54
Гуцули, цимбали і гори: музикант hOsT представляє сингл-ремікс Hutsuly
29.05.2026|07:50
«Японські книги дітям України»: велика гуманітарна ініціатива «Ранку» та Shikosha
25.05.2026|17:00
Внаслідок нічної атаки на Київ пошкоджено будинки письменниць Олени Захарченко та Ірини Цілик
23.05.2026|04:17
Навколо літератури зібрано 2,5 мільйони гривень для дітей: Артур Дронь провів благодійний вечір у Львові
23.05.2026|04:11
Нова частина епічної фентезі-саги про Кия об’єднує українську, кельтську та давньогрецьку міфології у власному всесвіті
21.05.2026|13:07
В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея


Партнери