Re: цензії
- 12.06.2026|Дана Пінчевська, мистецтвознавецьПутівник мистецькими жанрами: «Живопис...» Катерини Липи
- 10.06.2026|Ігор ЗіньчукЯк знайти шлях до успіху компанії?
- 05.06.2026|Ганна Клименко-СиньоокПеретин - Перехід - Присутність: Містичні лабіринти прозопису Алли Рогашко
- 04.06.2026|Тетяна Качак, докторка філологічних наук, професорка Карпатського національного університету імені Василя Стефаника«Українська ластівка» в культурно-історичному вимірі та міждисциплінарній інтерпретації Лідії Ковалець
- 31.05.2026|Надія ПознякВивільнення пам´яті
- 31.05.2026|Ігор ЧорнийКоли жінці нудно
- 30.05.2026|Віктор Палинський«Війна у лісовій пісні»
- 30.05.2026|Ігор ЗіньчукНова книга поезій Ліни Костенко «Вітер з Марса» – застереження для людства
- 29.05.2026|Василь КузанБезгрішні тексти
- 25.05.2026|Дана ПінчевськаАнімізм як форма поезії, або Дещо про практичні дослідження магії
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Події
Видавництво «Віват» готує до виходу «мамську» книжку
Зовсім скоро видавництво «Віват» випустить першу «мамську» книжку «Диво-пристрої для щойно-мам».
Автор книжки Христина Слободян, львів´янка, менеджер IT-проектів за фахом, знає про материнство не з чуток — вона сама виховує дворічну дочку Ксенію. Свої щоденники-спостереження, написані в легкій гумористичній формі, автор і зібрала в книжці, описуючи їх як забавні «диво-пристрої». Христина вирішила трохи полегшити життя собі та іншим молодим матерям. Так, наприклад, автор хотіла б винайти зарядний пристрій для термінового поповнення ресурсів чи пульт для вимкнення зайвого шуму і докучливих порад оточуючих.

Нова книжка народилася просто з повітря, а точніше — з Інтернет-простору, де і мешкала до цього часу автор «мамського» блогу. Електронний проект Христини Слободян користується великим попитом серед користувачів, кількість яких сьогодні становить декілька тисяч. У своєму блозі Христина описувала материнські будні й ділилася безцінним досвідом з іншими мамами, велика кількість яких стали першими критиками і рецензентами нової книжки.
«Христина Слободян дуже колоритно описує своє материнство, ділиться кумедними історіями, а також дає прості та ефективні поради, ховаючи їх за «диво-пристроями». За гумором та іронією криється ціла життєва філософія, яка полягає в простих речах — у любові до сім´ї, до себе і в позитивному ставленні до світу. «Диво-пристрої для щойно-мам» — це сучасна і своєчасна книжка, це книжка-рецепт, як насолоджуватися материнством », — говорить генеральний директор видавництва Юлія Орлова.
Ілюстратор книжки — теж молода мама, Олена Жук, роботи якої пройшли серйозний конкурсний відбір і сподобалися авторові тексту й читачам блогу.
Познайомитися з книжкою й автором можна вже зовсім скоро: презентація та автограф-сесія відбудуться у вересні в рамках Львівського форуму видавців на тематичному майданчику «Жінка у світі, що змінюється».
Стенди видавництва «Віват» на Львівському форумі видавців: № 340 і № 329.
Видавництво «Віват», що входить до групи компаній «Фактор», створене у 2013 році шляхом злиття двох великих видавництв Харкова — «Аргумент Принт» і «Pelican», і сьогодні входить до п´ятірки найбільших видавництв України. Має в асортименті близько 5 тис. найменувань книжок, щорічно випускає близько 500 нових книжок, просуваючи друковану продукцію під трьома торговими марками: «Pelican» (книжки для дітей), «Аргумент» (прикладна література), «Віват» (художня література та подарункові видання). Сумарний реалізований тираж на рік — більше 1,5 млн. примірників. Має більше 1 тис. торгових партнерів у всіх регіонах України та країнах ближнього зарубіжжя, співпрацює з провідними видавництвами Великобританії, Франції, Угорщини, Італії, Іспанії, Польщі, Німеччини, США.
Коментарі
Останні події
- 11.06.2026|14:37«Діамантова змійка»: мистецтво паризьких салонів
- 31.05.2026|06:35Стартував прийом заявок на Премію імені Романа Гамади 2026
- 31.05.2026|06:21Українська стрічка «Паляниця» здобула престижну нагороду на американському фестивалі ETHOS Film Awards
- 30.05.2026|15:00Ніна Мюррей – лауреатка премії Drahoman Prize за 2025 рік
- 29.05.2026|07:54Гуцули, цимбали і гори: музикант hOsT представляє сингл-ремікс Hutsuly
- 29.05.2026|07:50«Японські книги дітям України»: велика гуманітарна ініціатива «Ранку» та Shikosha
- 25.05.2026|17:00Внаслідок нічної атаки на Київ пошкоджено будинки письменниць Олени Захарченко та Ірини Цілик
- 23.05.2026|04:17Навколо літератури зібрано 2,5 мільйони гривень для дітей: Артур Дронь провів благодійний вечір у Львові
- 23.05.2026|04:11Нова частина епічної фентезі-саги про Кия об’єднує українську, кельтську та давньогрецьку міфології у власному всесвіті
- 21.05.2026|13:07В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея
