Re: цензії

14.09.2025|Тетяна Колядинська, м. Дніпро
За якими правилами “грали” радянські засоби масової інформації
03.09.2025|Ольга Шаф, м. Дніпро
«Був на рідній землі…»
02.09.2025|Віктор Вербич
Книга долі Федора Литвинюка: ціна вибору
01.09.2025|Василь Пазинич, поет, фізик-математик, член НСПУ, м. Суми
Одухотворений мегавулкан мезозойської ери
25.08.2025|Ярослав Поліщук
Шалений вертеп
25.08.2025|Ігор Зіньчук
Правди мало не буває
18.08.2025|Володимир Гладишев
«НЕМОВ СТОЛІТЬ НЕБАЧЕНИХ ВЕСНА – ПЕРЕД ОЧИМА СХОДИТЬ УКРАЇНА»
12.08.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Полтавська хоку-центричність
07.08.2025|Ігор Чорний
Роки минають за роками…
06.08.2025|Ярослав Поліщук
Снити про щастя
Головна\Події\Книжковий ринок

Події

22.04.2015|09:43|Буквоїд

Про українське мистецтво між майданом і революцією розповість нова книга

Видавництво «Родовід» за підтримки французько-канадського мецената П´єра-Лорана Буле випустило книгу «Мінливий краєвид: Українське мистецтво між революцією і війною» Наталії Чермалих.

Дослідниця антропології сучасного мистецтва, поговоривши з кожним митцем, проаналізувала роботи Влади Ралко, Микити Кадана, Сергія Браткова, Алевтини Кахідзе, групи «Шило» і багатьох інших, щоб з1ясувати основи формування нової художньої естетики. З метою популяризації сучасного українського мистецтва книга вийде у двох варіантах: французько-російською і англійсько-українському.

«В основі цієї книги − спроба знайти відсутні критичні ланки в полі візуального мистецтва. А ще, бажання поговорити про політику, виходячи за межі словесного. Мені хотілося б, щоб книга читалася за принципом чарівного ліхтаря: план особистих історій художників, розказаних ними самими, повинен накладатися на створені ними ж візуальні образи, натхненні політичним... У центрі дослідження − бачення ролі художника як чутливого суб´єкта, наділеного інструментарієм, що дозволяє аналізувати навколишню реальність за допомогою візуальних метафор і одночасно рівноправного учасника політичного поля», − зазначає Наталія Чермалих у передмові до книги.

Презентація книги відбудеться 26 квітня в рамках «Книжкового Арсеналу».

Інформація: cultprostir.ua

 



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери