
Re: цензії
- 21.04.2025|Тарас Кремінь, кандидат філологічних наук, Уповноважений із захисту державної мовиДжерела мови російського тоталітаризму
- 18.04.2025|Ігор ЗіньчукРоман про бібліотеку, як джерело знань
- 18.04.2025|Валентина Семеняк, письменницяЗа кожним рядком – безмежний світ думок і почуттів
- 12.04.2025|Андрій СодомораІ ритмів суголосся, й ран...
- 06.04.2025|Валентина СеменякЧитаю «Фрактали» і… приміряю до себе
- 05.04.2025|Світлана Бреславська, Івано-Франківськ«Ненаситність» Віткація
- 30.03.2025|Ігор ЧорнийЛікарі й шарлатани
- 26.03.2025|Віталій КвіткаПісня завдовжки у чотири сотні сторінок
- 11.03.2025|Марина Куркач, літературна блогерка, м. КременчукЖінкам потрібна любов
- 05.03.2025|Тетяна Белімова"Називай мене Клас Баєр": книга, що вражає психологізмом та відвертістю
Видавничі новинки
- Микола Мартинюк. «Розбишацькі рими»Дитяча книга | Буквоїд
- Ніна Горик. «Дорога честі»Книги | Буквоїд
- Еліна Заржицька. «Читанка-ЧОМУчка». 7+Дитяча книга | Буквоїд
- Мистецтво творення іміджу.Книги | Дарина Грабова
- Еліна Заржицька. «Читанка-ЧОМУчка»Дитяча книга | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Торф»Книги | Буквоїд
- Вийшла антологія української художньої прози «Наша Перша світова»Книги | Іванка Когутич
- Олександр Ковч. "Нотатки на полях"Поезія | Буквоїд
- У видавництві Vivat вийшов комікс про Степана БандеруКниги | Буквоїд
- Корупція та реформи. Уроки економічної історії АмерикиКниги | Буквоїд
Події
Літературна агенція «Discursus» започаткувала серію книг для підлітків
Перші три книжки з цієї серії, авторства Дзвінки Матіяш, Михайла Іваська та Галини Рис, вже побачили світ.
Автор оформлення серії - Володимир Гавриш.
Редактори - Богдана Матіяш, Іван Андрусяк, Марко Павлишин.
Дзвінка Матіяш, «День Сніговика»
У Медовому місті живе Ірма, яка дуже хоче стати математиком і вчитися в Особливій математичній школі у Великому місті. Але вона не знає, що там править жорстокий диктатор, який нищить усі дерева, забороняє людям тримати домашніх тварин, бачити сни і - що найгірше - любити сніг, бо за давнім пророцтвом саме це може знищити владу тирана.
Ірма володіє особливим даром, а виявити його може «перевірка снігом», яку одного дня проводять в Ірминому місті. І тепер на дівчину чекають випробування, які можна подолати тільки з допомогою друзів та свого особливого дару. Можливо, одного дня на головній площі Великого міста таки виросте Сніговик?
Михайло Івасько, «Яловохус»
Учительку звільняють з роботи через буцімто профнепридатність, – та все ж на своєму останньому уроці вона встигає розповісти своїм першокласникам цілком безневинну, здавалося б, казочку. І все було б нічого, якби за п’ять років ця казочка круто не змінила її життя! А через десять років найкмітливіші учні того класу та їхні друзі намагаються з’ясувати, що ж насправді відбувається в тій казці і які дива чи жахіття приховує химерне слово «яловохус»…
У всіх сенсах гостросюжетний роман Михайла Іваська присвячений передовсім темі страждання і можливостям людської психіки його пережити.
Галина Рис, «Намалюй мене пташкою»
Головна героїня їде до міста Кондор, щоб навчатися у тамтешній Академії імені Пір’їни літати, співати та плавати. Там вона знаходить нових друзів, нові клопоти і починає по-іншому дивитися на світ. Адже тепер усі рішення доводиться приймати самостійно, без порад батьків та знайомих. Одна з найбільших пригод, що трапляється з дівчиною на першому році навчання — створення магічного рукопису «Підручника Літання». Професор Орел та пані Серена втаємничують головну героїню у мистецтво книготворення, каліграфії та інтролігації. Події розгортаються у старовинному місті Кондор, в якому мешкають птахолюди, замість автівок їздять на велосипедах і печуть найсмачніший у світі хліб.
Коментарі
Останні події
- 21.04.2025|21:30“Матуся – домівка” — книжка, яка транслює послання любові, що має отримати кожна дитина
- 18.04.2025|12:57Під час обстрілу Харкова була пошкоджена книгарня «КнигоЛенд»
- 14.04.2025|10:25Помер Маріо Варгас Льоса
- 12.04.2025|09:00IBBY оголосила Почесний список найкращих дитячих книжок 2025 року у категорії «IBBY: колекція книжок для молодих людей з інвалідностями»
- 06.04.2025|20:35Збагнути «незбагненну незбагнеж»
- 05.04.2025|10:06Юлія Чернінька презентує свій новий роман «Називай мене Клас Баєр»
- 05.04.2025|10:01Чверть століття в літературі: Богдана Романцова розкаже в Луцьку про книги, що фіксують наш час
- 05.04.2025|09:56Вистава «Ірод» за п’єсою Олександра Гавроша поєднала новаторство і традицію
- 30.03.2025|10:014 квітня KBU Awards 2024 оголосить переможців у 5 номінаціях українського нонфіку
- 30.03.2025|09:50У «Видавництві 21» оголосили передпродаж нової книжки Артема Чапая