Re: цензії

27.02.2026|Василь Кузан
Між "витівкою" і війною
26.02.2026|Роман Офіцинський
«Моя Галичина» Василя Офіцинського
24.02.2026|Тетяна Іванчук, письменниця
Партитура життя
22.02.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Талановиті Броди
20.02.2026|Богдан Дячишин, Львів
Поет від природи: книга памʼяті
19.02.2026|Віктор Вербич
Зцілення від синдрому загубленої пам’яті та закон бумеранга
18.02.2026|Оксана Дяків, письменниця
«Фрактали» Олександра Козинця: про світло Любові й красу Жінки
16.02.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Гукання на сполох
07.02.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Маска щасливої
07.02.2026|Ігор Зіньчук
«Вербальний космос української літератури»
Головна\Події\Книжковий ринок

Події

19.12.2012|11:35|Буквоїд

Автори книжки про пригоди маленької Маґдалени збирають гроші на реалізацію проекту

Бюджет видання книжки для дітей «Казки народів світу, які збирає маленька Маґдалена», в основу якої лягли справжні пригоди дівчинки, яка подорожувала через американські континенти і збирала казки, складає 21 000 гривен. Ця сума покриє витрати на редагування, переклад казок та ілюстрування.

За допомогою 51 доброчинця вже зібрано 6594 гривні.
Подорож дає змогу відірватися від рутини і поглянути на життя з іншого боку. Щиро посміятися з нього, а часом і засмутитися. Особливо цікавий досвід, якщо це мандрівка з дитиною, яка не так давно з’явилася на світ і ще не встигла до нього звикнути. Парадокси цивілізації, яку створили люди, на тлі первозданної і досконалої природи, вимальовуються особливо яскраво — і змушують добряче ще раз проаналізувати, до чого призводить в наші дні перетворююча діяльність людства.



Ця книжка унікальна тим, що її створило саме життя. Залишилося записати й упорядкувати всі події та пригоди, які сталися з героїнею «Казок...» Маґдаленою, у мандрівці через Північну, Центральну та Південну Америки. У 2010 році Маґдалена вирушила в подорож через 12 країн і територій: США, Мексику, Гватемалу, Гондурас, Нікарагуа, Панаму, Карибські о-ви, Колумбію, Еквадор, Перу, Болівію, Аргентину, і за рік дісталася до краю світу – Вогняної Землі. Звісно, в реальному житті її супроводжувала мама, автор проекту Діана Карпенко-Кантер.

А в книжковій історії, Різдвяного ранку Маґда просто виходить зі своєї хатки, де живе з батьками. Вона йде в гості до мудрого дідуся, котрий оселився на краю села, щоб послухати його різдвяну казку. У рюкзачку малечі — її губна гармоніка, кілька іграшок, книжки та улюблений маленький табуретик.


Що може трапитися з маленькою дитиною, якщо вона вийде з дому сама? Які тільки небезпеки не спадають на думку батькам: зіб´є машина, вкусить собака, дитина загубиться… Тим часом, усі діти знають, що за дверима дому на них чекає сила-силенна пригод: справжнє, незнане і загадкове ЖИТТЯ! З допомогою веселих колядників дівчинка дістається до помешкання дідуся. Слухаючи його казки, вона засинає. А прокидається вже на іншому континенті — у гігантському мегаполісі з будинками, які сягають хмар, місті Нью-Йорк. Щоб знайти дорогу додому, вона вирушає на пошуки мудреців — казкарів: у Мексиці зустрічає талановитого музиканта, на Карибських островах — старого індіанця племені Куна Яла, в Гондурасі — зірку шоу-бізнесу і т.д. Усі вони розповідають їй дивовижні історії свого народу і підказують подальший шлях.

Йдучи через континенти, Маґдалена отримує відповіді на свої дитячі, а часом дорослі «ЧОМУ?». Чому кактуси колючі? Чому бувають чорні люди? Чому в деяких країнах люди не їдять яблука з дерев, а ходять купувати їх в супермаркети? Чому на місцях пишних садів будують бетонні будівлі? Навіщо вигадали кордони? Чому пересушили ріки і купаються в душі? І чому мексиканці їдять чілі, коли сира цибуля така смачна?

Куди приведуть дівчинку її цікавість та щире захоплення світом, можна буде прочитати в «Казках народів світу, які збирає маленька Маґдалена».

Бюджет проекту складає 21 000 грн. Ця сума покриє витрати на редагування, переклад казок та ілюстрування. Проектом вже зацікавилися видавці. Тож є всі шанси, що решту витрат на гонорардизайнеру, верстку та друк покриє саме видавництво. Якщо сума внесків перевищить вказану, надлишок піде на презентацію проекту в обласних центрах України та буде закладений у бюджет на наступну експедицію Маґдалени за казками в Азію.



Після видання книжки буде завершено постпродакшн серії дитячих фільмів про пригоди Маґдалени, які знімалися під час мандрівки дівчинки Америкою Анонс до першої, української, серії, можна подивитися вище. Також планується продовження — мандри Маґдалени в пошуках казок, в Азію, Африку та Європу.

Більше інформації: http://biggggidea.com/project/54/



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

24.02.2026|15:53
XХVІІ Всеукраїнський рейтинг «Книжка року ’2025». Остаточні результати
22.02.2026|12:34
1 березня у Києві відбудеться друга письменницька конференція проекту «Своя полиця»
18.02.2026|17:24
«Крилатий Лев» оголошує прийом матеріалів на визначення лавреатів 2026 року
18.02.2026|17:14
Оголошується прийом творів на конкурс імені Івана Чендея 2026 року
18.02.2026|16:54
28 лютого Мар’яна Савка вперше покаже у Львові концерт-виставу «Таємний чат»
16.02.2026|17:46
Романтика, таємниці та київські спогади: Як пройшла презентація «Діамантової змійки» у Відні
07.02.2026|13:14
Українців закликають долучитися до Всесвітнього дня дарування книг
28.01.2026|09:39
«Театр, ютуб, секс»: у Луцьку презентують книжку Ярослави Кравченко
25.01.2026|08:12
«Книжка року’2025»: Парад переможців: Короткі списки номінації «Красне письменство»
24.01.2026|08:44
«Книжка року’2025»: Парад переможців: Короткі списки номінації «Хрестоматія»


Партнери