
Re: цензії
- 07.05.2025|Оксана ЛозоваТе, що «струною зачіпає за живе»
- 07.05.2025|Віктор ВербичЗбиткування над віршами: тандем поета й художниці
- 07.05.2025|Ігор ЧорнийЖиття на картку
- 28.04.2025|Ігор ЗіньчукЗаборонене кохання
- 24.04.2025|Вероніка Чекалюк, науковець, кандидат наук із соціальних комунікацій«До співу пташок» Олега Кришталя як наука одкровення
- 21.04.2025|Тарас Кремінь, кандидат філологічних наук, Уповноважений із захисту державної мовиДжерела мови російського тоталітаризму
- 18.04.2025|Ігор ЗіньчукРоман про бібліотеку, як джерело знань
- 18.04.2025|Валентина Семеняк, письменницяЗа кожним рядком – безмежний світ думок і почуттів
- 12.04.2025|Андрій СодомораІ ритмів суголосся, й ран...
- 06.04.2025|Валентина СеменякЧитаю «Фрактали» і… приміряю до себе
Видавничі новинки
- Петро Панч. «Голубі ешелони»Проза | Буквоїд
- Олександр Клименко. "Метапрозорість"Книги | Буквоїд
- Семенова Юлія. "Well Done"Книги | Буквоїд
- Микола Мартинюк. «Розбишацькі рими»Дитяча книга | Буквоїд
- Ніна Горик. «Дорога честі»Книги | Буквоїд
- Еліна Заржицька. «Читанка-ЧОМУчка». 7+Дитяча книга | Буквоїд
- Мистецтво творення іміджу.Книги | Дарина Грабова
- Еліна Заржицька. «Читанка-ЧОМУчка»Дитяча книга | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Торф»Книги | Буквоїд
- Вийшла антологія української художньої прози «Наша Перша світова»Книги | Іванка Когутич
Події
Перша повна біографія Габріеля Гарсіа Маркеса вже в Yakaboo
Ця справді бездоганна біографія видатного колумбійського письменника написана професором Піттсбурзького університету Джеральдом Мартіном
Дослідивши колосальну кількість джерел, автор зумів розібратися у хитросплетеннях численних міфів та легенд, котрими оточив себе письменник.
Біографія Маркеса подана на тлі історії батьківщини та джерела натхнення автора - Латинської Америки, що представляє для читачів безперечний інтерес і допомагає повністю зануритися в світ улюбленого автора. Мартін проаналізував такі суперечливі аспекти життя Маркеса, як взаємозв´язок між популярністю та якістю літературного твору, політикою та письменницькою роботою, владою та суспільством, любов´ю та, звісно, самотністю - лейтмотивом творчості колумбійського письменника.
Величезне досягнення Джеральда Мартіна полягає ще й в тому, що йому вдалося не тільки розповісти про Маркеса як про особистість, репортера та письменника, але й приділити необхідну увагу його творчості й епосі, в якій йому довелося жити та творити. Втім, саме в цьому й полягає історична та літературознавча цінність будь-якої біографії - розповісти про людину так, щоб за цим ставала зрозуміліша епоха.
Довідка:
Габріель Гарсіа Маркес - видатний колумбійський письменник, корифей латиноамериканської та світової прози, лауреат Нобелівської премії, представник «магічного реалізму». Найбільшу популярність автору принесли такі неординарні твори як: «Сто років самотності», «Полковнику ніхто не пише», «Генерал у своєму лабіринті», «Кохання під час холери», «Згадуючи моїх сумних повій».
Джеральд Мартін - почесний професор факультету сучасних мов ім. Ендрю У. Меллона Піттсбурзького університету, провідний фахівець у галузі вивчення культури країн Карибського басейну Лондонського університету Метрополітен. Він побував в усіх країнах Латинської Америки, має у своєму арсеналі багато робіт про цей континент. Протягом двадцяти п´яти років він був єдиним англомовним членом Архіву латиноамериканської літератури ХХ століття в Парижі (Паризький університет ЮНЕСКО), а з недавніх пір очолює Міжнародний інститут іберо-американської літератури у США.
Коментарі
Останні події
- 09.05.2025|12:40У Києві презентують поетичну збірку Сергія «Колоса» Мартинюка «Політика памʼяті»
- 09.05.2025|12:34Вірші Грицька Чубая у виконанні акторів Львівського театру імені Франца Кафки
- 07.05.2025|11:45Meridian Czernowitz видає першу поетичну книжку Юлії Паєвської (Тайри) – «Наживо»
- 07.05.2025|11:42Місця та біографії, які руйнує Росія. У Києві презентують книжку «Контурні карти пам’яті»
- 07.05.2025|11:38У Києві відбудеться презентація книги «Усе на три літери» журналіста й військовослужбовця Дмитра Крапивенка
- 06.05.2025|15:24«Читаємо ложками»: у Луцьку відбудеться перша зустріч літературно-гастрономічного клубу
- 06.05.2025|15:20Помер Валерій Шевчук
- 02.05.2025|13:48В’ятрович розкаже, як перемогли «велику вітчизняну» в Україні
- 01.05.2025|16:51V Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» оголошує старт продажу квитків та імена перших учасників
- 01.05.2025|10:38В Ужгороді презентували «гуцул-фентезі» Олександра Гавроша