Головна\Події\Книжковий ринок

Події

16.05.2011|18:18|Буквоїд

Ірена Карпа підписала угоду з компанією PR-Prime

Front woman музичного гурту Qarpa, журналістка і письменниця Ірена Карпа підписала угоду про промоцію своєї літературної творчості за кордоном з компанією PR-Prime.

Зараз компанія готує промоційні матеріали про Ірену та її творчість англійською мовою і до кінця року проведе ряд презентацій авторки за межами України та представить її творчість на кількох міжнародних виставках.

Реалізацію цього проекту здійснює структурний підрозділ компанії PR-Prime - літературно-видавнича агенція MSBrand Corporation, яка з 2009 року є єдиним представником України в головному робочому центрі Франкфуртського книжкового ярмарку - центрі літературних агентів LitAg.

«Окрім промоційних матеріалів, зараз ми також розробляємо трьохрічний план дій з промоції літературної творчості Ірени Карпи за кордоном, - говорить керівник агенції MSBrand Corporation Оксана Янчук. - Упродовж цього терміну ми сподіваємось підписати ліцензійні угоди з солідними європейськими видавцями на переклад та видання її творів».

Компанія PR-Prime здійснює PR-консалтинг і PR-супровід компаній, проектів, персон і окремих заходів; розробку спонсорських рішень; модерування заходів; підготовку книжкових видань і корпоративних медіа; надає послуги літературного агента та зовнішньої прес-служби компанії. Компанію створено наприкінці 2010 року в результаті реорганізації діяльності Агенції MSBrand Corporation, у межах якої з 2004 року розвивалося кілька напрямків: PR-агенція, літературна агенція та окремі проектні групи з проведення досліджень у соціальній, культурній та інформаційній сферах.

Наприкінці 2010 року було створено Наприкінці 2010 року в звя´зку з активним розвитком PR-напряму було прийнято рішення про створення компанію PR-Prime, ядром якої стали персонал і клієнти PR-агенції MSBrand Corporation. А назву MSBrand Corporation Agency отримав один із підрозділів компанії PR-Prime - літературно-видавнича агенція, яка здійснює консалтинг з авторського права та оперує правами на літературні твори та ілюстрації в Україні і закордоном, надає послуги з промоції та інформаційного супроводу авторів, книжкових видань і видавництв, а також здійснює підготовку та виготовлення власних і замовних видань (книжки, часописи, рекламна продукція тощо), консалтинг і тренінги у різних сферах видавничої діяльності.

Інформація: PR-msbrand

 



Додаткові матеріали

Карпа Ірена
Ірена Карпа — флореаль стьоб-реальності
Ірена Карпа. Слово на захист Василя Шкляра
Ірена Карпа: «Я не мислю чорно-білими категоріями»
15.12.2009|12:35|Re:цензії
Ірена Карпа: Після весілля в Сан-Франциско, годину серед полиць із книгами провела
26.08.2010|08:42|Новинки
Ірена Карпа. «Жовта книга»
13.01.2009|07:13|Події
Ірена Карпа: «Життя надто коротке, щоб присвячувати його кар´єрі»
14.03.2011|17:42|Події
Ірена Карпа: Ця влада є антиукраїнською і окупаційною
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

21.05.2026|13:07
В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея
21.05.2026|13:04
«Межі причетності» та митці з 7 країн: фестиваль «Фронтера» оголосив фокусну тему
21.05.2026|13:01
Ігор Павлюк видав у США книгу-сповідь про війну та людську душу
19.05.2026|17:27
Оголошено програму XIV «Книжкового Арсеналу»: понад 240 подій та 150 учасників
19.05.2026|17:21
Гарячий хіт BookTok українською: видавництво READBERRY анонсувало вихід спортроманів Беки Мак
19.05.2026|17:19
Чех, Павлюк, Дронь: 7-9 серпня на BestsellerFest у Львові приїдуть найкращі письменники України
18.05.2026|13:25
Анна Багряна. "Лист додому"
13.05.2026|21:50
90-річний ювілей Івана Марчука і феномен його книжкової спадщини
09.05.2026|08:18
У просторі PEN Ukraine відбудеться презентація книжки “Кому вони потрібні?” Петра Яценка
08.05.2026|20:15
Роман «Простак» Марі-Од Мюрай виходить в Україні: старт передпродажу


Партнери