Re: цензії

02.04.2026|Ігор Зіньчук
Війна, яка стосується кожного
30.03.2026|Валентина Семеняк, письменниця
Слово його вивершується, сіється, плодоносить…
25.03.2026|Анастасія Борисюк
Чи краще озирнутися й не мовчати?
Часоплину течія
18.03.2026|Валентина Семеняк, письменниця
Зізнання у любові… допоки є час
18.03.2026|Віктор Вербич
Відсвіт «Пекторалі любові» у контексті воєнних реалій
17.03.2026|Василь Кузан
Делікатна загадковість Михайла Вереса
13.03.2026|Марія Федорів, письменниця
«Цей Великий день»: свято, закодоване у слові
11.03.2026|Буквоїд
«Коли межа між світами така тремка і непевна...»
09.03.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
100 тонн світла
Головна\Події\Книжковий ринок

Події

14.08.2009|13:51|Буквоїд

Сучасних читачів Конан Дойла приваблять блондинкою на обкладинці

Американське видавництво Hard Case Crime, що спеціалізується на «крутих» детективах, у грудні 2009 року випустить повість Артура Конан Дойла «The Valley of Fear» («Долина жаху») з обкладинкою стилізованою під «макулатурні» видання 1940-х та 1950-х років: з напіводягненою блондинкою на тлі заграви, що відсахується від м´язистої затаврованої руки.

Навіть ім´я автора на обкладинці написане в стилістиці, яка характерна для детективів середини XX століття: «А. К. Дойл, автор бестселера «Загублений світ», зазначає The Guardian.

«Долина жаху»  —  повість Конан Дойла, вона виходила в журналі Strand в 1914-1915 роках. У ній діють не лише Шерлок Холмс, але й професор Моріарті, а також детектив із агентства Ната Пінкертона. Як вважають у видавництві Hard Case Crime, повість добре лягає в рамки «крутого» детективу. Представники видавництва розраховують, що читачі книг Hard Case Crime, не знайомі з класикою жанру, повинні зацікавитися яскравою обкладинкою.

Інформація: lenta.ru

Фото: hardcasecrime.com



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери