Re: цензії

08.11.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Світлойменність
05.11.2025|Віктор Вербич
Коли життя і як пейзаж, і як смерть
Галичани та духи мертвих: історія одного порозуміння
04.11.2025|Надія Гаврилюк
“Перетворює затамування на захват”: поезія Богуслава Поляка
03.11.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Іспит на справжність
02.11.2025|Богдан Смоляк
Захисник Істин
31.10.2025|Володимир Краснодемський, журналіст, Лозанна, Швейцарія
Як змосковлювали ментальність українців
30.10.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Художній простір поезії Мирослава Аронця
27.10.2025|Ігор Чорний
Пекло в раю
20.10.2025|Оксана Акіменко. ПроКниги. Що почитати?
Котел, в якому вариться зілля

Події

14.03.2009|14:52|Буквоїд

Побито головного редактора сайту «Проза» Анатолія Ульянова

13 березня біля київського оперного театру був побитий журналіст і арт-критик, головний редактор сайту «Проза» Анатолій Ульянов. Про це «Телекритиці» повідомив сам потерпілий.

Згідно з переказом подій у блозі Анатолія, о 15.00 він за попередньою домовленістю давав коментар телеканалу НТН на тему діяльності Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі. Нагадаємо, Анатолій Ульянов є публічним опонентом цього органу. 

« За кілька хвилин після інтерв’ю в мене на шляху виник якийсь чоловік із мобільним телефоном. Побачивши мене, він поклав трубку, підійшов і запитав: “Ви Анатолій Ульянов?”. Отримавши ствердну відповідь, він плюнув мені в обличчя. Я спробував схопити його, в результаті чого він розбив мені окуляри і почав бити мене на проїжджій частині (ріг вулиць Хмельницького та Лисенка). Мої спроби чинити опір не мали успіху. Нападник бив мене якийсь час руками й ногами по голові, порвав пальто, але мені вдалося закрити обличчя та прийняти основні удари на руки », - розповів Анатолій. Після побиття він звернувся до міліції, де було зафіксовано тілесні ушкодження. 

Як раніше повідомляв сайт «Дуся», на Анатолія Ульянова нещодавно вже нападали, проте тоді обійшлося без травм. Журналіст пов’язує інциденти із своєю журналістською діяльністю і висловлює подив щодо того, звідки нападник знав, де й о котрій годині він перебуватиме. 

Журналістка каналу НТН Ірина Романенко, котра брала інтерв’ю у пана Ульянова, розповіла «ТК», що запропонувала йому для запису інтерв’ю з’явитися до студії НТН, однак сам Ульянов відмовився і запропонував зустрітися у центрі міста біла Оперного театру. При цьому, за її словами, малоймовірно, що розмову чув хтось сторонній – відтак пані Романенко сумнівається у тому, що напад пов’язаний саме з темою цього конкретного інтерв’ю. Самого нападу вона не бачила і дізналася про нього від самого потерпілого вже згодом.


 Інформація: «Телекритика»

 



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

08.11.2025|16:51
«Поети творять націю»: У Львові стартував II Міжнародний фестиваль «Земля Поетів»
05.11.2025|18:42
«Столик з видом на Кремль»: до Луцька завітає один із найвідоміших журналістів сучасної Польщі
04.11.2025|10:54
Слова загублені й віднайдені: розмова про фемінізм в житті й літературі
03.11.2025|18:29
Оголошено довгий список номінантів на Премію імені Юрія Шевельова 2025: 13 видань змагаються за звання найкращої книжки есеїстики
03.11.2025|10:42
"Старий Лев" запрошує на майстер-клас з наукових експериментів за книгою "Енергія. Наука довкола нас"
03.11.2025|10:28
Юлія Чернінька презентує «Бестселер у борг» в Івано-Франківську
02.11.2025|09:55
У Львові вийшов 7-й том Антології патріотичної поезії «ВИБУХОВІ СЛОВА»
30.10.2025|12:41
Юний феномен: 12-річний Ілля Отрошенко із Сум став наймолодшим автором трилогії в Україні
30.10.2025|12:32
Фантастичні результати «єКниги»: 359 тисяч проданих книг та 200 тисяч молодих читачів за три квартали 2025 року
30.10.2025|12:18
Новий кліп Павла Табакова «Вона не знає молитви» — вражаюча історія кохання, натхненна поезією Мар´яни Савки


Партнери