Новини

14.09.2012|09:03|Буквоїд

«Відкритий райдер» by Олена Гусейнова : від митної декларації до контрабанди

Свою поетичну збірку «Відкритий райдер» Олена Гусейнова складала у перервах між прибуттям літаків і відправленням потягів, чеканням на паперові листівки, які часом швидше досягали адресата, ніж електронні листи, і не боялася чергової митниці, бо завше мала дозвіл на особисту контрабанду.

Фіксовані в блокнотах схеми метро в мить перетворювалися на подорож, тривалість якої не обмежувалася точним часом на годиннику, а переходила в інший часовий вимір – довгих рядків й односкладових слів. Однак усі виписані маршрути стали лише відправною точкою для історії позаавторської, історії, яка може стати чиєю завгодно. Кожен текст відкритий для чужих нотаток, дописів і домислів.

Така подорож неможлива без заброньованого номеру в готелі, визначеного меню для сніданків і вечерь, помічених на карті книжкових магазинів і блошиних ринків. Це райдер, який виконується навіть при випадкових змінах колій або рейдерських захопленнях. І тільки зустрічні складки зеленої спідниці в білі горохи можуть відмінити усі домовленості маленької чорної сукні, адже попереду – назви міст і завше правдиві вказівники для Easy Rider.

Гусейнова О. Відкритий райдер : вірші / Олена Гусейнова. – К. : Ярославів Вал, 2012. – 152 с. : фото -Вікторія Гнатюк.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери