Re: цензії

07.06.2025|Ігор Чорний
Сни під час пандемії
03.06.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Каміння не мовчить: контур герменевтики
26.05.2025|Ігор Зіньчук
Прагнення волі
26.05.2025|Інна Ковальчук
Дорога з присмаком війни
23.05.2025|Ніна Бернадська
Голос ніжності та криці
23.05.2025|Людмила Таран, письменниця
Витривалість і віру маємо плекати в собі
15.05.2025|Ігор Чорний
Пірнути в добу романтизму
14.05.2025|Валентина Семеняк, письменниця
Міцний сплав зримої краси строф
07.05.2025|Оксана Лозова
Те, що «струною зачіпає за живе»
07.05.2025|Віктор Вербич
Збиткування над віршами: тандем поета й художниці

Події

02.06.2009|12:34|Буквоїд

Селінджер захищатиме Холдена Колфілда у суді

Письменник Джером Девід Селінджер подав до окружного суду Манхеттена позов про захист інтелектуальної власності у зв´язку з наміром опублікувати продовження його роману «Над прірвою в житі» 1951 року.

90-річний письменник просить заборонити пцблікацію книги «60 років потому: пробираючись крізь жито», написану шведсько-амеріканським літератором на ім´я Джон Девід Каліфорнія (John David California).

«Продовження не є пародією, не коментує і не критикує оригінал. Це чистої води плагіат», - підкреслюється в позовній заяві. Селінджер, наголошується в документі, готовий «завзято» захищати свою інтелектуальну власність і ніяк не може схвалити її використання відповідачами.

Позов поданий як до письменника, що створив продовження знаменитого роману, так і до шведської компанії Nicotext, яка за деякими даними, планує випустити книгу великим накладом у вересні 2009 року. Представники видавництва поки що ніяк не прокоментували ситуацію, що склалася.

Нагадаємо, роман Каліфорнії вже був виданий без відома Селінджера в невеликому видавництві Windupbird Publishing. Як раніше заявив Каліфорнія в інтерв´ю газеті The Guardian, йому було б цікаво дізнатись, що автор «Над прірвою в житі» думає про його книгу. У продовженні романа, що став класикою американської літератури, розповідається про героя Селінджера Холдена Колфілда, якому вже 76 років.


Інформація: lenta.ru
Фото: ketabnews.com



Додаткові матеріали

14.05.2009|20:48|Події
Шанувальник Селінджера написав продовження «Над прірвою в житі»
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери