Події

28.12.2008|09:31|Буквоїд

Біографія Джона Ленона миттєво стала бестселером

У Великобританії опублікована і одразу ж стала бестселером нова біографія Джона Ленона. 850-сторінковий том - найповніший опис життя і творчості легендарного музиканта гурту «Бітлз».

У книзі «Джон Ленон. Життя» використані нові документи і спогади, які раніше не публікувалися. Автор книги – англійський письменник і журналіст, біограф гурту «Бітлз» Філіп Норман.

У книзі, зокрема, використані великі інтерв´ю з Полом Маккартні, з керівником фірми грамзапису «Еппл» Джорджем Мартіном і сином Ленона Шоном. Все це дозволило авторові, спираючись на величезний фактичний матеріал, вперше відтворити живий образ генія поп-музики у всіх його проявах – у музиці, політиці, суспільній діяльності, родинному житті і культурних пристрастях.

Філіп Норман розповідає про суперечливий характер Джона Ленона: «Сам він видавав себе за дуже крутого, дуже саркастичного, позбавленої  сентиментів прагматичної людини. Проте існувала і інша сторона Джона, набагато м´якша, романтичніша і дуже невпевнена і в своєму чудовому таланті. Йому завжди здавалося, що все, що він робить, недостатньо добре. Він відчував дискомфорт у власному єстві і приховував це від людей. Всупереч розхожій думці, він не був наркоманом в сенсі безнадійної залежності від наркотиків. Він вживав і м´які наркотики, і героїн. Проте вирішив відмовитися від героїну, і йому це вдалося».

Музичні критики багато писали про неоднозначні і напружені стосунки Ленона і Маккартні. Автор книги «Джон Ленон. Життя» говорить, що «не назвав би ці стосунки напруженими. Вони були на диво вдалими партнерами. Вони писали пісні разом. Але і пізніше, коли вони вже творили окремо, продовжували допомагати один одному. Нерідко один завершував роботу іншого».

Норман упевнений, що «якщо  б Джон дожив до нашого часу, жодних проблем між Маккартні і Леноном не існувало б.

Джерело: Російська служба радіо «Свобода»коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери