Re: цензії

03.09.2025|Ольга Шаф, м. Дніпро
«Був на рідній землі…»
02.09.2025|Віктор Вербич
Книга долі Федора Литвинюка: ціна вибору
01.09.2025|Василь Пазинич, поет, фізик-математик, член НСПУ, м. Суми
Одухотворений мегавулкан мезозойської ери
25.08.2025|Ярослав Поліщук
Шалений вертеп
25.08.2025|Ігор Зіньчук
Правди мало не буває
18.08.2025|Володимир Гладишев
«НЕМОВ СТОЛІТЬ НЕБАЧЕНИХ ВЕСНА – ПЕРЕД ОЧИМА СХОДИТЬ УКРАЇНА»
12.08.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Полтавська хоку-центричність
07.08.2025|Ігор Чорний
Роки минають за роками…
06.08.2025|Ярослав Поліщук
Снити про щастя
06.08.2025|Валентина Семеняк, письменниця
Час читати Ганзенка
Головна\Події\Фестивалі

Події

16.09.2021|11:08|Буквоїд

Перший в Європі мистецький потяг їде на 28 BookForum

Перший в Європі АРТ-потяг їде на 28 BookForum. Це окремий потяг, який рухається за узгодженим з Укрзалізницею розкладом.

ГогольTRAIN - перший в Європі АРТ-потяг, який має сім вагонів, ззовні оформлених в авторському стилі художниками з усієї країни. Три вагони - фестивальні з розважальною програмою: виступами музикантів та Dj, танцями прямо, читанням віршів та кіно протягом всієї подорожі. Програма кожного рейсу різна відповідно до тематики події, на яку прямує потяг.

Перший рейс арт-потягу ГОГОЛЬTrain2021 Київ-Одеса було присвячено пам’яті художника Олександра Ройтбурда - на одному з вагонів зображено його портрет, а всередині потягу до кінця проєкту діятиме виставка репродукцій його робіт. 

«ГогольTRAIN» - це не просто засіб пересування країною, це мобільний форум, який створює атмосферу для знайомства і діалогу, який дає можливість не просто відвідати нове місто та крутий фестиваль. Він знайомить людей між собою вже з перону.

 Метою проекту є зшивання країни, діалог та об’єднання різних регіонів навколо спільних мирних цінностей у побудові майбутнього, розвиток міжрегіонального партнерства та підтримка мобільності молоді.

Також, «ГогольTRAIN» є своєрідним культурно-туристичним коридором, що розвиває внутрішній туризм та покращує загальний імідж регіонів.

Наступний рейс до Львова:

ГогольTRAIN на Book Forum

17.09 Київ - Львів - виїзд о 20:28, прибуття 18.09 о 5:32

20.09 Львів - Київ - виїзд о 00:08, прибуття о 8:40

КВИТКИ

Квитки можна придбати на сайті gogolfest.org/gogoltrain

Є кілька категорій квитків - купе і плацкарт, в один чи в обидва боки. Кількість місць обмежена. 



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери