Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Головна\Події\Фестивалі

Події

17.02.2017|18:01|Буквоїд

Руслана Лижичко: «Євробачення без сумніву буде!»

Співачка Руслана на власній сторінці у соціальній мережі Facebook прокоментувала ситуацію довкола «Євробачення» та заявила, що конкурс в Україні без сумніву відбудеться.

 

«Національна телерадіокомпанія України сьогодні знаходиться в режимі реорганізації у громадське телебачення. Роздержавлення ЗМІ було одним з головних вимог Майдану. Воно є однією з неодмінних умов остаточного демонтажу уламків тоталітаризму, для формування громадянського суспільства в Україні. Співпало, що пов´язана з цією реорганізацією зміна менеджменту припала саме на рік, коли Україна вдруге у своїй історії приймає пісенний конкурс «Євробачення». Зі свого боку, я виступаю гарантом того, що Євробачення в Україні, навіть незважаючи на згадані складності, пройде на найвищому рівні. На сьогоднішній день нова команда організаторів має чіткий план, як вкластися у встановлені терміни, і всі засоби – матеріальні та людські, для його реалізації. Член Оргкомітету Eurovision Song Contest 2017 Павло Грицак був виконавчим продюсером «Євробачення-2005». Конкурс отримав захоплені відгуки не тільки від європейських організаторів, але й від тисячі іноземних туристів та журналістів, які відвідали тоді Київ. До «Євробачення-2017» ще три місяці. Це достатній термін, щоб організатори, маючи фінансові та інтелектуальні ресурси, спираючись на підтримку держави і громадського сектору України, підготували і провели конкурс на найвищому рівні», – заявила Руслана. 

Також співачка запрошує всіх скептиків через три місяці відвідати Україну, і на власні очі переконатися у безпідставності сьогоднішніх сумнівів.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери