
Re: цензії
- 05.08.2022|Тетяна Дігай, ТернопільЕнциклопедична трилогія про Чортків
- 05.08.2022|Валентина Семеняк, письменницяЧому? Навіщо? За що?
- 01.08.2022|Ігор ПавлюкРежисерка жовтого катарсису
- 31.07.2022|Людмила Даниленко«Якщо на селище напали чужі…». Читайте «Чорний хліб» Фоззі
- 29.07.2022|Ярослав Мотика, скульптор, лауреат Національної премії імені Т. ШевченкаМожна лише дивуватись, що є такі поети як Ігор Павлюк
- 20.07.2022|Василь КузанЧас усвідомити
- 12.07.2022|Альона Радецька, Хмельницький«Картка Марії» Олександра Козинця як можливість самопізнання
- 12.07.2022|Василь КузанЕпоха Павлюка
- 21.06.2022|Марина СушкоШамани слова
- 20.06.2022|Євген Баран«Я нічого більше не хочу, лише писати…»
Видавничі новинки
- Ольга Улгер. «Палкі і нерозважні»Книги | Буквоїд
- «Близькі чужинці», Марія КаменськаКниги | Буквоїд
- «12 годин чоловіка», Ксенія ФуксКниги | Буквоїд
- ігор Павлюк. "Вакуум"Книги | Буквоїд
- Jestem z Drochobycza. Я – з ДрогобичаКниги | Буквоїд
- Костянтин Піскорський. «Сорок і чотири»Книги | Буквоїд
- Як подружити дитину з емоціями розповість нова книга психологині Світлани Ройз «Ключі сили»Книги | Буквоїд
- Між укриттями і ракетами: в Україні виходить антологія "Поезія без укриття"Книги | Буквоїд
- Віра Валлє. «У пошуках Людини. Homo emoticus»Книги | Буквоїд
- Мар’ян Ґолька. «Суспільна пам’ять та її імпланти»Книги | Буквоїд
Події
Poetry Content Party MERIDIAN CZERNOWITZ
25 липня о 20.00 в Global Logic Ukraine (Київ, дах вул. Миколи Грінченка, 2/1) відбудеться Poetry Content Party MERIDIAN CZERNOWITZ.
Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ оголосив конкурс для українських віджеїв, фотографів, анматорів, режисерів та операторів. До 1 серпня триває збір робіт на участь в конкурсі відеоробіт на сучасні поетичні тексти.
Проект 50/50 (Катя Бабкіна, українська мова/Маша Драгіна, російська мова), Global Logic Ukraine та Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ запрошують діджеїв та віджеїв, фотографів, аніматорів, режисерів, операторів та просто творчих людей на літературну вечірку POETRY CONTENT. Катя Бабкіна та Маша Драгіна представлять свої тексти, а також спробують надихнути гостей на створення відеоарт-продукту за цими текстами. Підготовані за мотивами вечірки роботи зможуть взяти участь у конкурсі від MERIDIAN CZERNOWITZ, а також отримають шанс бути представленими на міжнародних поетичних і відеоарт-фестивалях.
Катя Бабкіна дівчинка, журналіст, фахівець зі зв язків з громадськістю, письменник і автор поетичної книги «Вогні святого Ельма» і повісті «Лілу після тебе», а також поетичних і прозових публікацій в численних антологіях та інших місцях. Вірші перекладено російською, англійською, німецькою, польською. Катя займається відеопоезією, її роботи брали участь в кіно- і літературних фестивалях в Україні, Росії, Іспанії, Литві та Польщі. У вересні 2011 виходить наступна поетична збірка Каті Бабкіної «Гірчиця».
Маша Драгіна магістр філології, журналіст, редактор. Співпрацює з багатьма виданнями в Україні та закордоном. Спеціалізується на інтерв ю і має зв язки у вищих колах. Маша займається балетом, керує Інтернет-проектами і давно прийнята в кращих домах Франції, Москви, Мінська і Києва. Подробиці про її публікації, роботу і особисте життя чисто містифіковані і залишаються відкритою темою для біографів.
Додаткові матеріали
- Meridian Czernowitz визначив переможців конкурсу графічного дизайну YES, POETRY IS SEXY
- MERIDIAN CZERNOWITZ організовує конкурс Всеукраїнської відеопоетичної премії БУК
- Третій день фестивалю «MERIDIAN CZERNOWITZ». ФОТО
- Другий день фестивалю «MERIDIAN CZERNOWITZ». ФОТО
- Міжнародний поетичний фестиваль «MERIDIAN CZERNOWITZ». День третій. Програма
- Міжнародний поетичний фестиваль «MERIDIAN CZERNOWITZ». День другий. Програма
- Перший день фестивалю «MERIDIAN CZERNOWITZ». ФОТО
- Міжнародний поетичний фестиваль «MERIDIAN CZERNOWITZ». День перший. Програма
- У Чернівцях відбудеться Міжнародний поетичний фестиваль «MERIDIAN CZERNOWITZ»
- Програма Міжнародного поетичного фестивалю «MERIDIAN CZERNOWITZ»
- У Чернівцях зберуться провідні поети Європи та України
Коментарі
Останні події
- 10.08.2022|17:11Під час ХІІІ Meridian Czernowitz 2022 волонтери-письменники збиратимуть гроші на потреби ЗСУ
- 10.08.2022|17:05У Meridian Czernowitz виходить нова збірка віршів Катерини Калитко
- 05.08.2022|14:08«Видавництво 21» оголошує видання нової книги «Знаки» та збір коштів для підтримки ЗСУ
- 05.08.2022|12:06“Інтелектуальні вечори у просторі ПЕН”: лекція Тараса Лютого
- 05.08.2022|12:01У видавництві #книголав вийде новий роман Ірени Карпи
- 05.08.2022|11:29«Видавництво Старого Лева» підготувало ілюстровану книжку-абетку про Ольгу Кобилянську – «Кобилянська від А до Я»
- 05.08.2022|11:15Закарпатська обласна наукова бібліотека готує книжку споминів «Петро Скунць у колі сучасників»
- 03.08.2022|15:31«Діалоги про війну» — серія виступів-осмислень сьогодення на Meridian Czernowitz 2022
- 29.07.2022|15:31Журналіст Сергій Руденко: Путін недооцінив Зеленського
- 29.07.2022|12:58Поетичні читання, публічні інтерв’ю, презентація нових книжок — яким буде Meridian Czernowitz 2022