Головна\Події\Фестивалі

Події

04.09.2010|06:51|Юлія Вершиніна

Перший день фестивалю «MERIDIAN CZERNOWITZ». ФОТО

3 вересня стартував Міжнародний поетичний фестиваль «MERIDIAN CZERNOWITZ».

Фестиваль розпочався о 11.00 з урочистого відкриття вулиці Віденської. У відкритті взяли участь поети з Австрії: Мілена Фіндайс, Юліан Шуттінг та Петер Ватергаус, а також Dj Paul SG.Вулиця Віденська з’явилася нещодавно у Чернівцях в мікрорайоні котеджної житлової забудови «Віденська брама». Провулки у цьому мікрорайоні також отримали назви – перший і другий Віденські провулки.Відразу ж після відкриття усі учасники і гості фестивалю вирушили на культурологічну екскурсію по місту, під час якої вони відвідали будинок Пауля Целана та Рози Ауслендер.

О 15.00 розпочався виступ авторів у Мармуровій Залі університету, який і став офіційним відкриттям фестивалю.Виступ розпочався з промови президента фестивалю Святослава Померанцева. Також з промовою виступили мер міста Чернівців - Микола Федорук та Терезія Яценюк.

 Під час виступу гості мали змогу познайомитися з усіма поетами, серед яких: Юрій Андрухович, Наталка  Білоцерківець, Ельке Ерб, Герхард Фалькнер, Мілена Фіндайс, Хендрік Джексон, Інгеборг Кайзер, Олег Лишега, Бріггітте Олешинські, Ігор Померанцев, Андреас Заурер, Юліан Шуттінг.

На фото вгорі: Юрій Андруховичкоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери