Події

07.06.2022|17:11|Буквоїд

Помер автор бестселерів «Москва ординська» та «Країна Моксель, або Московія»

Вранці 7 червня помер письменник Володимир Білінський, автор знаменитих книг-бестселерів «Країна Моксель, або Московія», «Москва ординська», «Україна-Русь».

Про це повідомив голова НСПУ Михайло Сидоржевський. 

«Подвижник, котрий дав українцям і світові такі знання про нашу історію, яких не спроможні були запропонувати цілі академічні інститути.

Дослідник, котрий на основі скрупульозних архівних досліджень спростував московську, повторювану тутешніми продажними толочками, брехливу і криваво небезпечну тезу про якусь «спільну колиску», «народів-братів» чи «єдіний народ».

Історик, котрий вказав московитам на їхнє справжнє місце в часі і просторі – на смітнику історії, в обозі ординських ханів.

Українець, котрий любив рідну землю дієвою синівською любов’ю, і, «щоби вона не спала», зробив як письменник все для її визволення від темної облуди безпам’ятства і летаргії», - написав Сидоржевський.

Володимир Білінський народився у 1936 році. Автор книжок «Страна Моксель» (2002), «Открытие Великороссии» (2004), «Страна Моксель, или открытие Великороссии» у трьох книгах (2006), «Країна Моксель, або Московія» у трьох книгах (2008), «Москва ординська» (2011), «Москва ординська. Книга друга» (2012), «Україна-Русь» — «Споконвічна земля. Книга перша.» (2013), «Україна-Русь» — «Князі Галицькі-Острозькі. Книга друга.» (2015), «Україна-Русь» — «Українська звитяга. Книга третя.» (2016).

У 2011 році за книгу «Країна Моксель, або Московія» Володимира Білінського було визначено лауреатом Премії ім. Івана Франка в галузі інформаційної діяльності у номінації «За найкращу наукову роботу в інформаційній сфері». коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери