Події

07.01.2018|16:13|Буквоїд

Трагічно померла поетеса Олена Голуб-ПушкарНа 60-му році життя пішла життя автор двох збірок поезії

6 січня трагічно обірвалося життя талановитої поетеси Олени Голуб-Пушкар.

Про це повідомляє “ДОСЬЄ” із посиланням на сторінку Віктора Бойка у Facebook.

Олена Степанівна Пушкар (дівоче прізвище – Голуб) народилася 4 листопада 1958 р. в смт Мала Данилівка на Харківщині в сім’ї інтелігентів. Мати – Р. В. Голуб-Багазій – викладач російської мови та літератури, знавець творчості класиків світового красного письменства та дитячої психології. Батько – С. І. Голуб за фахом бухгалтер.

Вірші почала писати ще в шкільні роки. Тоді ж вірші вперше прозвучали на обласному телебаченні.Вищу освіту здобула на російському відділенні філологічного факультету Харківського держуніверситету (1980). Отримала призначення в Тернопільї. При Тернопільській СШ № 13 закінчила курси християнської моралі, вела гурток. Також за направленням від школи навчалася в Тернопільському університеті, де здобула диплом філолога тепер уже української мови. 

1997 року приїхала до батьків на Харківщину, де народилась її третя дитина – донька Олеся. Працювала як перекладач із російської в католицькому часописі «Слово між нами». В цей період поетеса знаходила своє місце в греко-католицькій церкві Покрови Пресвятої Богородиці в передмісті Харкова – селищі Покотилівці, вела групу апостольства молитви за благословенням настоятеля отця Онуфрія. 

Вірші друкувались у періодиці, в читанці для учнів 1 – 5 класів «Читай-місто» (2002).

Автор збірок поезій «Причастя» (2004) і «Хліб насущний» (2010).

"Буквоїд" висловлює щирі співчуття рідним та близьким Олени Голуб-Пушкар коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери