Головна\Події\Премії

Події

15.01.2025|10:48|Буквоїд

FRANKOPRIZE 2025: Комітет розпочав прийом заявок

Міжнародний фонд Івана Франка розпочав прийом робіт і супровідних документів на здобуття Міжнародної премії імені Івана Франка у 2025 році.

На здобуття Міжнародної премії можна подавати наукові праці, що були опубліковані у 2022-2024 роках та мають ISBN.

 

Наукова робота повинна мати міжнародне значення,  належати до соціально-гуманітарних дисциплін і ґрунтуватися на засадах наукового осмислення історичних або сучасних процесів у культурі, політиці та суспільному житті України.

Для участі у Премії необхідно заповнити Гугл форму та надіслати три примірники наукової праці до Комітету Премії за адресою: вул. Володимирська, 48а, оф. 15., Київ, Україна, 01054.

Праці на здобуття Премії подають академічні установи, вищі навчальні заклади України та країн світу, з якими Україна має дипломатичні відносини, а також лауреати Премії попередніх років.

Премію засновано з метою сприяння комплексному вивченню художнього, наукового, публіцистичного доробку Івана Франка і заохочення вчених з різних країн світу до проведення актуальних досліджень у галузі соціально-гуманітарних наук, що увиразнюють гуманістичний, національний, духовний, державотворчий сенс наукової та культурної спадщини України у світовому контексті.

Особливістю Премії 2025 року є долучення до її проведення ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», який видаватиме сертифікати підвищення кваліфікації із зазначенням кількості годин ЄКТС усім науковцям, як претендуватимуть на здобуття Премії та експертам.

З Положенням про Премію можна ознайомитися за покликанням



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

31.05.2026|06:35
Стартував прийом заявок на Премію імені Романа Гамади 2026
31.05.2026|06:21
Українська стрічка «Паляниця» здобула престижну нагороду на американському фестивалі ETHOS Film Awards
30.05.2026|15:00
Ніна Мюррей – лауреатка премії Drahoman Prize за 2025 рік
29.05.2026|07:54
Гуцули, цимбали і гори: музикант hOsT представляє сингл-ремікс Hutsuly
29.05.2026|07:50
«Японські книги дітям України»: велика гуманітарна ініціатива «Ранку» та Shikosha
25.05.2026|17:00
Внаслідок нічної атаки на Київ пошкоджено будинки письменниць Олени Захарченко та Ірини Цілик
23.05.2026|04:17
Навколо літератури зібрано 2,5 мільйони гривень для дітей: Артур Дронь провів благодійний вечір у Львові
23.05.2026|04:11
Нова частина епічної фентезі-саги про Кия об’єднує українську, кельтську та давньогрецьку міфології у власному всесвіті
21.05.2026|13:07
В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея
21.05.2026|13:04
«Межі причетності» та митці з 7 країн: фестиваль «Фронтера» оголосив фокусну тему


Партнери