Re: цензії

22.09.2017|Тетяна Синьоок
Коли питання – улюблена розвага
21.09.2017|Назарій Андрійчук
Антологія відцвілої епохи
20.09.2017|Марія Вишневецька
«Чорно-білі» проти «сірих»
19.09.2017|Світлана Бреславська, Івано-Франківськ
Мовою допитів і зізнань
Образ досконалої людини
Про «людину-вухо» і про «хроніку глобальної антропологічної катастрофи»
17.09.2017|Ярослав Поліщук
Вірші про гарний час тут
16.09.2017|Сергій Одаренко
Настільна біблія футбольних фанатів
15.09.2017|Наталія Лапушкіна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та літератури ДДПУ (м. Слов’янськ)
Коли янголи посміхаються...
Блукаючи нетрями містичної річки
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Головна\Події\Премії

Події

11.09.2017|20:21|Буквоїд

Одразу дві книги Творчої майстерні «Аґрафка» – переможці престижного Бієнале художньої Ілюстрації у Братиславі

BIB 2017 PLAQUE отримали книги «Голосно, тихо, пошепки» та «Франко від А до Я»

 

Щороку на Бієнале Ілюстрації у Братиславі (ВІВ) представлена мозаїка найкращих ілюстрацій до дитячих книг з усього світу. Міжнародне журі BIB присуджує престижні нагороди: GrandPrix BIB, BIBPLAQUE, BIBGoldenApple та Почесну премію видавництву. Цьогоріч серед лауреатів BIBPLAQUE – українські автори й ілюстратори Романа Романишин та Андрій Лесів (творча майстерня «Аґрафка»). Їхні книжка-картинка «Голосно, тихо, пошепки» та абетка-енциклопедія «Франко від А до Я», які вийшли у«Видавництві Старого Лева», удостоїлися нагороди разом із роботами колег з Німеччини, Ізраїлю, Японії та Мексики.

«Бієнале ілюстрації в Братиславі–конкурс з однією з найдовших історій у світі, – розповідають Романа Романишин та Андрій Лесів. – Цього року він відзначає 50-ту річницю. На сьогодні маємо дуже мало конкурсів світового рівня з такою давністю традиції. У журі цього конкурсу завжди присутні фахівці з різних материків і культур, у цьому році було 9 членів журі з 9-ти різних країн. Якщо глянути на перелік нагороджених художників за ці 50 років, то побачимо неймовірний зріз суперваговиків книжкової ілюстрації, наприклад, КвєтаПацовська, Володимир Голозубов, Альбін Бруновський, СтасисЕйдриґєвічюс, Анна Хьоґлунд, РобертоІнноченті, Мартен Жеррі, К´яра Каррер, ПавелПавляк, ПаблоАмарґо, ІвонаХмєлевська, Жанік Коат, СімонеРеа, Лора Карлін... Ми неймовірно щасливі отримати PLAQUE BIB одразу за два проекти – такі різні, але в рівній мірі для нас важливі. Це вже вдруге наші роботи відзначено на бієнале і для нас це чіткий сигнал, що все робимо правильно. Тішимося і працюємо далі».

Гран-прі Бієнале Ілюстрації цьогоріч отримав художник із Нідерландів LudwigVolbeda за книгу «Птахи».

Довідка: Бієнале Ілюстрації – один з найважливіших світових конкурсів в царині дитячої книги та ілюстрації, який проводиться ще з 1967 року у Словаччині. BIB проходить під патронатом ЮНЕСКО за підтримки словацького відділення Міжнародної ради з питань дитячої та підліткової літератури (IBBY) та Міністерства культури Словаччини. За роки існування ВІВ у ній взяли участь понад 6 тисяч художників з більш ніж 100 країн. Кількість представлених ілюстрацій перевищує 50 тисяч. 

Інформація: Видавництво Старого Левакоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери