Головна\Події\Премії

Події

01.11.2016|10:36|Буквоїд

Оголошено переможця премії Конрада

Письменниця Жанна Слоньовська стала лауреатом щорічної польської літературної нагороди Конрада за кращий літературний дебют 2015 року – роман «Дім з вітражем», що вийшов в українському перекладі у «Видавництві Старого Лева».

Урочисте нагородження відбулось 30 жовтня в Кракові у рамках Фестивалю Конрада (Festiwal Conrada). Письменниці вручили статуетку та грошовий приз у розмірі 30 тисяч злотих.

«Кожен шукає безпеки, але особисто для мене писати цю книгу було проти людської основної потреби. Протягом п´яти років  це було питанням віри. Я писала текст, на який ніхто не чекав, я писала рідною мовою, навіть кинула свою роботу, але твір перевершив мої найсміливіші очікування» ,- сказала на сцені Жанна Слоньовська

Жанна Слоньовська - журналістка, перекладач і письменниця. Народилась у 1978 році. Протягом багатьох років живе у Кракові. Фахівець у галузі історії Львова. Письменниця отримала нагороду видавництва «Znak» за твір «Дім з вітражем» у 2014-му. Також роман номінований на літературну премію «Nike 2016».

Інформація: Видавництво Старого Лева

Фото - Conrad festival коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери