Re: цензії
- 05.05.2026|Ігор ЧорнийСтороннім вхід заборонено
- 05.05.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськЛудження ліри
- 03.05.2026|Віктор ВербичПопри простір безперервної війни та пітьму безчасся
- 29.04.2026|БуквоїдПісля смерті. Як у повісті «Повернення» Максим Бутченко поєднав Маріуполь, чужі тіла і впертий пошук родини
- 28.04.2026|Аркадій Гендлер, УжгородДля поціновувачів полікультурного минулого України
- 27.04.2026|Валентина Семеняк, письменницяСвітлі і добрі тексти ― саме їх потребує малеча
- 25.04.2026|Галина Новосад, книжкова оглядачка, блогерка, волонтерка«Містеріум»: простір позачасся і прихованих зв’язків
- 23.04.2026|Ігор Бондар-ТерещенкоМагія дитинства, або Початок великої дороги
- 23.04.2026|Віра Марущак, письменниця, голова Миколаївської обласної організації НСПУРимована магія буденності: Літературна подорож сторінками книги Надії Бойко «Сорока на уроках»
- 23.04.2026|Ігор ЗіньчукПізнати глибше, щоб відновити цілісність
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Події
У лютому 2024 року світ побачить нова книжка Андрія Любки "Війна з тильного боку"
У лютому 2024 року у чернівецькому видавництві Meridian Czernowitz побачить світ збірка есеїв «Війна з тильного боку» Андрія Любки – поета, прозаїка, перекладача, який після повномасштабного вторгнення рф вУкраїну став волонтером, допомагаючи бійцям ЗСУ.
На момент виходу книжки Андрій Любка разом із небайдужими українцями, які підтримують його волонтерство, зміг придбати вже 240 автівок для ЗСУ, які щодня допомагають нашим військовим на передовій. Автор тридцять разів їздив на схід із передачею гуманітарної допомоги, власним прикладом довів, що література може нести конкретну поміч людям, а письменник у турбулентні часи може згуртувати навколо себе людей і дієво допомагати.
«Війна – це фронт, битви і смерть, але водночас це життя за багато кілометрів від лінії зіткнення, щоденний побут, рутина, нові реалії, – розповідає автор Андрій Любка. – Ця проза – про війну з тильного боку, зі спини, з тилу; про поїздки на фронт, волонтерство і щоденні виклики цивільного життя протягом двох років повномасштабної війни проти України».
Нова книжка Андрія Любки – це щоденник письменника, який раптово для себе стає волонтером і постачає джипи для української армії. Тож не дивно, що зовні книжка виглядає як записник, кожна історія якого – свідчення невтомної підтримки українських військових і фіксація нашого сьогодення. Видання проілюстроване репортажними фотографіями автора, зробленими під час поїздок на прифронтові території.
За свою роботу Андрій Любка нагороджений медалями Головнокомандувача ЗСУ та Міністра Оборони України. Підтримати діяльність письменника можна донатами, зісканувавши QR-код, розміщений на задній обкладинці нової книжки.
Нині Meridian Czernowitz запускає передпродаж, що триватиме до 25 лютого – придбати збірку можна ексклюзивно зі знижкою в офіційній інтернет-книгарні видавництва за посиланням: https://shop.meridiancz.com/shop/viyna-z-tylnoho-boku.
В книгарнях України книжка буде доступна з березня 2024 року, а перша презентація відбудеться в рамках цьогорічного Лейпцизького книжкового ярмарку в Німеччині – одного з центральних культурних форумів Європи.
Додаткові матеріали
- 4-8 жовтня у Львові відбудеться ювілейний 30-й літературний фестиваль та книжковий ярмарок
- У Чернівцях відбудуться XIV Міжнародні поетичні читання Meridian Czernowitz
- Збірки есеїв та поезії – які новинки презентують на ХІІІ Meridian Czernowitz
- Оприлюднено програму ХІІІ Meridian Czernowitz 2022
- ХІІІ Meridian Czernowitz об’єднає учасників із 5-ти країн
- У 24 країнах світу прочитають книжки українських авторів: Інститут книги презентує результати програми підтримки перекладів
- У Києві відбудеться третій мініфестиваль “Дні есеїстики”
- Сьогодні стартує третій мініфестиваль “Дні есеїстики”
- Стало відомо, хто виступить на «Фронтері». ПРОГРАМА
- 3 дні, 32 події, 30 митців із 5 країн: фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ відбувся в оновленому форматі
- "Ті, хто пішов на війну, сучукрліт не читають". Сергій Сайгон про перемогу в Книзі року ВВС
Коментарі
Останні події
- 05.05.2026|10:21Чинник досконалості мови (Розгорнута анотація)
- 03.05.2026|06:51«Подвиги Геракла: Стратегія перемоги у міжнародних відносинах»: вийшла друком книжка українського дипломата Данила Лубківського
- 03.05.2026|06:49У перекладі польською мовою вийшов роман Володимира Даниленка «Клітка для вивільги»
- 30.04.2026|09:22Оголошено переможців Всеукраїнського конкурсу «Стежками Каменяра» – 2026
- 29.04.2026|10:20До Луцька завітає автор книжок-бестселерів Володимир Станчишин
- 28.04.2026|10:53«Вавилон. Точка перетину»: в Києві відкриється фотовиставка акторів та військових Антона Прасоленка і Ярослава Савченка
- 28.04.2026|10:461-3 травня у Львові відбудеться ювілейний Ukrainian Wine Festival
- 28.04.2026|10:43У Львові відбудеться благодійний вечір Артура Дроня
- 23.04.2026|09:27Французький джаз в «Книгарня «Є»
- 22.04.2026|09:51Стали відомі імена лавреатів Літературної премії імені Ірини Вільде 2026 року
