Re: цензії
- 16.04.2026|Богдан Дячишин, лауреат премії імені Івана Огієнка, ЛьвівДух щемливого чекання
- 16.04.2026|Олексій СтельмахМайбутнє приходить зненацька
- 15.04.2026|Михайло Жайворон«Земля гніву» Михайла Сидоржевського
- 15.04.2026|Оксана Тебешевська, заслужений вчитель УкраїниМандрівка в «химерні» світи Юрія Бондаренка
- 11.04.2026|Богдан СмолякТутешні час і люди
- 11.04.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськДо себе приходимо з рідними
- 09.04.2026|Анастасія БорисюкСонце заходить, та не згасає
- 08.04.2026|Маргарита ПадійА хто сказав, що наш світ є істинним, реальним?
- 07.04.2026|Микола Миколайович ГриценкоБунт проти розуму як антиспоживацький протест
- 07.04.2026|Віктор ВербичІгор Павлюк: «Біль любові. Дивний біль»
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Події
У видавництві Yakaboo Publishing виходить друга книга про силу українок у війні з російськими загарбниками
Видавництво Yakaboo Publishing анонсує вихід на початку 2024-го року другої книги Вікторії Покатіс «Сталеві. Книжка про жіночу стійкість у другий рік війни». 14 грудня 2023-го року у Києві відбудеться івент для жінок STALEVI, на якому зокрема героїні майбутньої книги розкажуть про свій досвід жіночого лідерства у воєнний час.
Наприкінці 2022-го року видавництво Yakaboo Publishing випустило книгу «Незламні. Книжка про спротив українських жінок у війні з російськими загарбниками» Вікторії Покатіс із серією сильних інтерв’ю з жінками, які серед перших взяли на себе допомогу там, де вона найбільше потрібна. Це військові, волонтерки, підприємиці, громадські активістки. Протягом 2023-го року видавництво додрукувало розпроданий наклад та вивело книжку в англомовній версії на міжнародний ринок.
На початку 2024-го року у видавництві вийде друга частина проєкту - «Сталеві». Збірка містить історії жінок-військових, парамедикинь, волонтерок, засновниць фондів і притулків, жінок, які організовують марші, щоб голос України почули всюди. Серед героїнь книги Ольга Харлан, Юлія Паєвська (Тайра), Ганна Маляр, Марія Тодорчук, Ірина Никорак, Дарія Корнійчук, Олена Малицька, Наталія Лелюх, Наталія Подоба, Ганна Дерев’янко, Тетяна Гончарова, Тетяна Волочай, Ірина Мудра, Владислава Романюк, Вікторія Ма (Матюша), Емель Мордо, Ілона Довгань, Наталія Колодницька, Ольга Устинова, Алеся Азарова та Юлія Рідченко, Марія Мезенцева, Тіна Ніколова, Тетяна Єгорова-Луценко, Олена Сосєдка, Наталка Зарицька, Наталія Кривда, Людмила Пишна, Олена Марченко.
У Yakaboo Publishing зазначають: «Нам важливо втілювати проєкти, які залишать слід в історії, оскільки вони є своєрідними «нотатками війни». Безперечно, кожна історія у «Незламних» та «Сталевих» про людяність, яка закладена на генетичному рівні кожного українця, а наших жінок — особливо. До війни звикнути неможливо, але можна й треба переформатуватись, адаптуватись до нових умов, протистояти тиску, це непросто. Але ще складніше — рятувати, підтримувати, створювати майбутнє вже тут і зараз. Кожна з героїнь проєкту – рольова модель і ми хотіли донести це до українців у цих книжках».
Найбільша в Україні зустріч жінок-лідерок з початку війни STALEVI, у якій візьмуть участь і героїні однойменної книги, відбудеться 14 грудня 2023 року у Києві.
Спеціально до цього заходу видавництво надрукувало 100 перших примірників книги «Сталеві», які можна буде придбати та підписати в авторки.
«В ці складні часи ми як ніколи потрібні одне одному. Жіноча солідарність і підтримка одна з найсильніших та найважливіших. Я спілкуюся з жінками-лідерами різного рівня, я знаю, наскільки їм важливо зустрічатися, обмінюватися досвідом, отримувати підтримку та зворотний зв´язок. 14 грудня 2023 року, на другий рік війни, ми збираємо жінок, які досі продовжують волонтерські ініціативи. Їхні фонди зростають, і ми розуміємо, що ці жінки й надалі відновлюватимуть Україну. Для них ми й створили цей івент, аби вони передали цей досвід. Навіть якщо ви не в активній лідерській позиції – приходьте, щоб надихнутися, побачити та зрозуміти для себе різні моделі: як розвиватися у війну та як бути потрібними та корисними у цей тяжкий час», – каже авторка книги та продюсерка івенту Вікторія Покатіс.
На відвідувачів очікує більше ніж 10 виступів та 5 панельних дискусій від жінок з бізнесу, державного сектору та благодійних організацій на теми: управління змінами, дипломатія та мистецтво проведення перемовин, концепції сталості під час війни, як трансформувати бізнес під час війни та змінюватись самій, побудову довгострокової стратегії організації в умовах невизначеності, репутацію та персональний бренд у часи змін.
Частина грошей з продажу квитків підуть у благодійний проєкт «НАШІ ДІТИ», проєкт підтримки та допомоги дітям з окупованих, деокупованих, прифронтових територій зі всієї України, які втратили своїх батьків через війну.
Коментарі
Останні події
- 17.04.2026|09:16Зоряна Кушплер презентує «скарби свого серця»
- 15.04.2026|18:40Хроніки виживання та журналістської відданості: у Києві презентують книжку Євгена Малолєтки «Облога Маріуполя»
- 15.04.2026|18:25В Україні запускається Korali Books - перше видавництво, повністю орієнтоване на жіночу аудиторію
- 11.04.2026|09:11Україна на Bologna Children´s Book Fair 2026: хто представить країну в Італії
- 11.04.2026|08:58Віктор Круглов у фіналі «EY Підприємець року 2026»
- 07.04.2026|11:14Книга Артура Дроня «Гемінґвей нічого не знає» підкорює світ: 8 іноземних видань до кінця року
- 07.04.2026|11:06Українське слово у світі: 100 перекладів наших книжок вийдуть у 33 країнах
- 06.04.2026|11:08Перша в Україні spicy-серія: READBERRY запускає лінійку «гарячих» книжок із шкалою пікантності
- 06.04.2026|10:40Україна на Брюссельському книжковому ярмарку: дискусії, переклади та боротьба за європейські полиці
- 03.04.2026|09:24Кулінарія як мова та стратегія: у Відні презентували книгу Вероніки Чекалюк «Tasty Communication»
