Головна\Події\Презентації

Події

04.04.2020|15:53|Буквоїд

З’явився буктрейлер до нового роману Олени Чернінької “Дан. Варвара і варвари”

У одеському видавництві “Картуш" побачив світ роман письменниці Олени Чернінької “Дан. Варвара і варвари”.

Історії з життя – це не обов’язково історії з життя дорослого. Так іноді буває, що маленька людина приходить у цей світ, та він не поспішає розкривати їй свої обійми, не посміхається ніжно й не говорить привітно: «Гей! Вітаю, малюк! Ласкаво прошу! Я - твоє щасливе життя». І не важливо, коли саме тьмяніє сонце для цих крихіток: з дня народження або ж раптово позбавляє батьківської опіки, захисту, любові. Та саме тоді дитина пірнає у невідомість, де їй самотужки доводиться вчитись плавати. А довкола - дорослі люди, які начебто сповідують сімейні цінності...

Головних героїв роману назвали бандою варварів за волоцюжництво та сміливі вчинки. У мальовничому містечку Леополіс, що належить до загадкової монархії Мінерва, зустрілись кілька самотніх відчайдухів, аби назавжди розмалювати сірий довколишній світ кольоровими смужками райдуги. Та чи почує їх світ дорослих, який давно замінив справжні людські цінності сурогатом? 

Проблема бездомних дітей-сиріт та малюків у сім’ях, батьки яких не особливо ними цікавляться, – це одвічний мовчазний злочин людства без строку давності та певної прописки.

Роман "Дан. Варвара і варвари" розповідає про те, як діти щиро намагаються нагадати дорослим мешканцям планети Земля про значимість справжньої дружби та любові безумовної.

Легкий фльор дікенсівського суму, щира Поліанина віра в добро, стрімкі пригоди справжніх друзів, як у Марка Твена, - такий гармонійно зміксований коктейль емоцій можна знайти на сторінках нового роману Олени Чернінької "Дан. Варвара і варвари".

Замовити роман можна тут 


Над буктрейлером працювали:

- Відео продакшн / студія звукозапису “LocasBeatz” (м.Одеса), 

- Арн Лівшиц 

- режисер - Юлія Ковалевакоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери