Re: цензії

03.09.2025|Ольга Шаф, м. Дніпро
«Був на рідній землі…»
02.09.2025|Віктор Вербич
Книга долі Федора Литвинюка: ціна вибору
01.09.2025|Василь Пазинич, поет, фізик-математик, член НСПУ, м. Суми
Одухотворений мегавулкан мезозойської ери
25.08.2025|Ярослав Поліщук
Шалений вертеп
25.08.2025|Ігор Зіньчук
Правди мало не буває
18.08.2025|Володимир Гладишев
«НЕМОВ СТОЛІТЬ НЕБАЧЕНИХ ВЕСНА – ПЕРЕД ОЧИМА СХОДИТЬ УКРАЇНА»
12.08.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Полтавська хоку-центричність
07.08.2025|Ігор Чорний
Роки минають за роками…
06.08.2025|Ярослав Поліщук
Снити про щастя
06.08.2025|Валентина Семеняк, письменниця
Час читати Ганзенка
Головна\Події\Презентації

Події

16.04.2019|18:31|Наталія Куліш

Україна і буржуазний стиль

18 квітня 2019 о 16.00 бібліотека ім. Достоєвського (Солом’янка, вул. Освіти, 14-а) та видавництво «Радуга» запрошують на презентацію книжки «Оксамитова тека, або Україна і буржуазний стиль» одеської письменниці з козацьким прізвищем.

Арсенія Велика народилася на Кіровоградщині у вчительській родині. Закінчила Одеський університет ім. І. Мечникова. За фахом біохімік. Друкувалася у періодичній пресі, має низку наукових праць з курортології та бальнеології. Є авторкою книжок «Стильна жінка» (2005), «Острова любви» (2008), «Срібний перетин» (2014), «Жінка в лахмітті правди» (2016). Лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії ім. П. Куліша. Мешкає в Одесі.

«Оксамитова тека, або Україна і буржуазний стиль» ‑ це громадянська проза, де фігурують імена Ольги Хохлової, Олени Теліги, Ігоря Сікорського, Володимира Жаботинського і Богдана Гаврилишина. Це поліфонічний твір про сучасні українські реалії. Це роман про диво. Про самотність. Про очікування та зустрічі. Про творчість і бізнес. Про архаїчність і модерність. А ще — про середземноморський циклон, що накрив місто потужною, тривожно-солодкою хвилею. Тут будуть і класичний балет, і вірші в ритмі вальсу, і злет гвинтокрила, і ложі бенуару, і доповідь у Римському клубі, і заметіль на трасі Одеса—Київ. Авторка цитує українських літераторів, з якими вона, здебільшого, особисто знайома. Книжка проілюстрована історичними світлинами.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери