Re: цензії

13.08.2018|Ніна Головченко
Про «Зайчикову книжечку» Івана Андрусяка
13.08.2018|Світлана Лупаренко
Мандри у казкову країну Шпалереон
08.08.2018|Ірина Фотуйма
На біржі поезії
03.08.2018|Ніна Головченко
ПроСТО вірші поета Сергія Пантюка – експериментатора і лірика
02.08.2018|Ігор Фарина, член НСПУ
Увага до деталі народжує образ
30.07.2018|Олеся Кізима
«Монстри, що живуть у шафах» і сила усмішки
30.07.2018|Богдан Дячишин, лауреат премії імені Івана Огієнка, Львів
Мисляча поезія Ірини Калинець
29.07.2018|Буквоїд
Валерій Калниш: Рекомендую “Герой імперії” Кендіса Мілларда та “Могилу Леніна” Девіда Ремніка
29.07.2018|Ірина Фотуйма
Серед думок – як серед янголів
28.07.2018|Наталка Позняк
«Сіра зона» нашого болю
Головна\Події\Презентації

Події

10.08.2018|15:39|Буквоїд

Українська книга «Аліса в країні див» викликала фурор в Білорусі: менш ніж за місяць продано 137 тис. екземплярів

Унікальне видання «Аліси в країні див» Льюїса Керрола з ілюстраціями відомої української художниці Євгенії Гапчинської та технологією доповненої реальності продовжує встановлювати рекорди. За повідомленням Art Nation, видавця книги, менш ніж за місяць білоруси придбали 137 тис. примірників.

 За даними Національної книжкової палати Білорусі, середній тираж однієї книги в цій країні не перевищує 2,5 тис. шт.

Книжка за допомогою технології доповненої реальності і смартфона зі встановленим спеціальним додатком адаптує процес читання під запити сучасних дітей. Самобутні персонажі книги, створені Євгенією Гапчинською, додають відомій казці особливу душевність. А «оживити» ілюстрації за допомогою 3D-анімації можна через додаток. Щоб побачити «магію» в дії, необхідно завантажити додаток на планшет або смартфон, навести камеру на картинку з відміткою – герої книги «оживуть» прямо на її сторінках.

«Білоруси прийняли книгу з великою цікавістю: для задоволення попиту всіх бажаючих довелося навіть друкувати додатковий тираж. Через такі неординарні проекти ми просуваємо Україну і її талановитих художників-ілюстраторів на світовому ринку. У планах Art Nation – ціла серія книг з доповненою реальністю, які, я впевнений, також стануть справжніми бестселерами і принесуть світову славу Україні і її талантам. Ми маємо намір продавати книги по всьому світу» – каже генеральний продюсер Art Nation Едуард Ахрамович, автор ідеї проекту.

Art Nation створює книги нового типу як за формою (використовуючи технологію доповненої реальності), так і за способом розповсюдження, застосовуючи принцип продюсування голлівудських блокбастерів. Завдяки виходу за рамки звичайної книжкової дистрибуції та масштабного маркетингу її видання стають справжніми подіями для читачів.

Нагадаємо, в кінці 2017р. – на початку 2018 г. «Аліса» наробила галасу і в Україні. Сумарний тираж 2-х книжок («Аліса в країні див» і «Аліса в задзеркаллі») перевищив 720 тис. шт.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери