Головна\Події\Презентації

Події

24.05.2018|13:25|Буквоїд

Богдан Горинь презентує книжку «Святослав Гординський на тлі доби. Книга друга»

СЬогодні, 24 травня о 17.00 в Національному музеї літератури (вул. Хмельницького, 11) відбудеться презентація есе-колажу Богдана Гориня «Святослав Гординський на тлі доби. Книга друга».

В есе-колажі (книга друга) на широкому історичному тлі з використанням великої кількости архівних матеріялів, світлин і репродукцій творів висвітлено життя й творчість Святослава Гординського після вимушеної еміґрації навесні 1944 р., коротке перебування у бомбованій західними альянтами австрійській столиці Відні, у німецьких містах французької та американської зон окупації Фрайбурзі та Мюнхені, участь в організації виставок, заснуванні Української спілки образотворчих мистців, у діяльності МУРу (Мистецького україн ського руху). Після переїзду 1947 р. мистця до США висвітлено його мистецьку, літературну й організаційну діяльність у Нью-Йорку: оздоблення церков, участь у заснуванні Літературно-мистецького клюбу, об’єднання українських письменників „Слово”, написанні для газет та журналів сотень статей, публікації монографій про українських мистців. Подією в житті Святослава Гординського стало коротке перебування на рідній землі й підготовка до другої поїздки в Україну, на перешкоді якої стала невмолима смерть 8 травня 1993 р.

До участі запрошені: Дмитро ПАВЛИЧКО, Юрій ЩЕРБАК, Микола ЖУЛИНСЬКИЙ, Володимир ПАНЧЕНКО, Олександр ФЕДОРУК, Дмитро СТЕПОВИК, Любов ГОЛОТА, Павло ЩИРИЦЯ.

Ведучий: Михайло СЛАБОШПИЦЬКИЙ.

 Вхід: вільнийкоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери