Головна\Події\Презентації

Події

17.04.2018|08:35|Буквоїд

Михайло Слабошпицький презентує «Українця, який відмовився бути бідним»

19 квітня о 17.00 Національний музей літератури спільно з видавництвом «Ярославів Вал» запрошують на презентацію сьомого видання книжки Михайла Слабошпицького «Українець, який відмовився бути бідним (Петро Яцик)».

Це книжка про найбагатшого українця Канади, який відмовився бути бідним, але не відмовився бути українцем. А ще – не відмовився любити Україну «до глибини своєї кишені». Доказом тому його проекти – Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика та Ліга українських меценатів. Приїхавши до Канади по Другій світовій війні з сімома доларами в кишені, згодом створивши підприємства, знані в діловому світі Північної Америки, а головне – чесно заробивши свій капітал, цей чоловік став для багатьох прикладом життєвого успіху, патріотизму і доброчинства. Його історія, написана М. Слабошпицьким, встигла стати бестселером і видається вже всьоме.

До участі запрошені: Дмитро ПАВЛИЧКО, Микола ЖУЛИНСЬКИЙ, Михайло СИДОРЖЕВСЬКИЙ, Павло МОВЧАН, Любов ГОЛОТА, Павло ГРИЦЕНКО, Михайло СОРОКА, Галина СОРОКА, Павло ЩИРИЦЯ.

Ведучий: Юрій ЩЕРБАК.

Адреса: вул. Хмельницького, 11.

Вхід: вільний.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери