Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Головна\Події\Презентації

Події

15.02.2017|23:18|Буквоїд

ТОП-5 книжок для настрою

Доволі часто та чи інша книга змінює наш настрій. Враховуючи те, що на нього впливають ще дуже багато різних факторів, за допомогою читання можна рятувати себе від депресії, особливо в таку холодну погоду. Похмурі зимові дні повільно захоплюють нас у полон, і з кожним днем будні стають сірішими, сонця все менше, здається, що наближається щось неминуче… Стоп. У такі дні одними з найкращих ліків для вашого психологічного самопочуття може стати чудова гумористична книга. Маємо іх аж п’ять у цій добірці.

Дуглас Адамс, «Путівник по Галактиці для космотуристів»

http://www.chytayka.com.ua/ua/putivnik-po-galaktici-dlja-kosmoturistiv.html

Планета Земля була знищена задля будівництва гіперпросторової магістралі. Одним із двох людей, що вижили, став англієць Артур Дент, який, рятуючись від неминучої загибелі, відправився подорожувати Галактикою разом із прибульцем з околиць Бетельгейзе. Читаючи цю книгу, посмішка змінюється на регот  і навпаки.

Наріне Абґарян, «Манюня»

http://www.chytayka.com.ua/ua/manjunja.html

Це книга про дитинство, тому вона, як і наші спогади про той час , пронизана світлом та теплом. На вас чекають дівчатка-підлітки Наріне і Манюня, грізна й водночас добра Ба – бабуся Манюні та їхні родичі, які постійно потрапляють у кумедні ситуації.

Джером Клапка Джером, «Троє у човні (не кажучи про пса!)»

http://www.chytayka.com.ua/ua/troe-u-chovni-ne-kazhuchi-pro-psa.html

По-доброму сміятись над собою – це мистецтво! Саме так  відбувається у цій книзі - із блискучим і доброзичливим гумором  показано комізм звичайних життєвих ситуацій. Саме завдяки таким творам  увесь світ любить «англійський гумор».

 

Ярослав Гашек, «Пригоди бравого вояка Швейка»

http://www.chytayka.com.ua/ua/prigodi-bravogo-vojaka-shvejka.html

У цьому творі з великою художньою силою виражено протест звичайної людини проти війни й насильства. В центрі історії — образ вояка Швейка, носія народного гумору, який потрапляє у безліч комічних пригод. Почати хоча б з того, що Швейк торгує краденими собаками в Празі, а незадовго до описуваних подій був звільнений з військової служби через визнання медиками «повним ідіотом».

Джеральд Даррелл, «Моя сім’я та інші звірі»

http://www.chytayka.com.ua/ua/moja-sim-ja-ta-inshi-zviri.html

Автобіографічна повість «Моя сім´я та інші звірі» Джеральда Даррелла відкриває трилогію про дитинство письменника-натураліста, проведене на грецькому острові Корфу. Душевно і дотепно автор розповідає про свою «трохи» ексцентричну сім´ю та перших домашніх і «не дуже» домашніх друзів  - черепашку Ахіллеса, голуба Квазімодо, совеня Улісса і багатьох інших кумедних тварин.

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери