
Re: цензії
- 14.09.2025|Тетяна Колядинська, м. ДніпроЗа якими правилами “грали” радянські засоби масової інформації
- 03.09.2025|Ольга Шаф, м. Дніпро«Був на рідній землі…»
- 02.09.2025|Віктор ВербичКнига долі Федора Литвинюка: ціна вибору
- 01.09.2025|Василь Пазинич, поет, фізик-математик, член НСПУ, м. СумиОдухотворений мегавулкан мезозойської ери
- 25.08.2025|Ярослав ПоліщукШалений вертеп
- 25.08.2025|Ігор ЗіньчукПравди мало не буває
- 18.08.2025|Володимир Гладишев«НЕМОВ СТОЛІТЬ НЕБАЧЕНИХ ВЕСНА – ПЕРЕД ОЧИМА СХОДИТЬ УКРАЇНА»
- 12.08.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськПолтавська хоку-центричність
- 07.08.2025|Ігор ЧорнийРоки минають за роками…
- 06.08.2025|Ярослав ПоліщукСнити про щастя
Видавничі новинки
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
- «Основи» видадуть нову велику фотокнигу Євгена Нікіфорова про українські мозаїки радянського періодуФотоальбоми | Буквоїд
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
- Сергій Фурса. «Протистояння»Проза | Буквоїд
- Мар’яна Копачинська. «Княгиня Пітьми»Книги | Буквоїд
- "Моя погана дівчинка - це моя частина"Книги | Володимир Гладишев, професор, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
- Джон Ґвінн. "Лють Богів"Проза | Буквоїд
Події
У Рівному відбудеться презентація гостросюжетного детективу «Коли приходить темрява»
- Події у відбуваються у Рівному.
- Один з героїв, хлопець на ім´я Назар, випадково опиняється на місці злочину.
- Згодом він розуміє, що хтось його почав переслідувати.
- З’ясовується, що в місті діє дуже жорстокий маніяк, якого ніхто не може розшукати...
22 грудня лауреатка премії «Коронація слова-2016» рівнянка Ксенія Циганчук презентуватиме детективний роман «Коли приходить темрява».
Книга отримала спеціальну премію «Золотий пістоль» від письменника Андрія Кокотюхи за найкращий гостросюжетний детектив. Зустріч відбудеться в інформаційно-освітньому центрі InfoHub.
«Коли приходить темрява» – перший роман, що отримав пропозицію видання прямо на сцені гала-концерту «Коронації слова». Письменниця прийняла пропозицію представника видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля» одразу після вручення премії. Ксенія Циганчук зазначає, що написала цей детектив шість років тому і лише зараз вирішила подати його рукопис на розгляд журі конкурсу.
Сюжет дебютної книги Ксенії Циганчук розгортається так:
Авторка також зазначає цікаві факти про опис деяких подій роману:
«Романтичних і вразливих читачів у цій книзі можуть вразити деякі жорстокі сцени. Але без них не вийшло би реалістично викласти цієї історії. Шкодую, що не потрапила до моргу на розтин трупів – якби побачила це, то ці сцени були би ще яскравішими й детальнішими. Я би й зараз не відмовилась подивитись на роботу патологоанатома».
Ось що каже про книгу письменник Андрій Кокотюха, чию відкнаку отримала Ксенія циганчук:
«Зануритися в цю книжку треба проти ночі, при світлі нічника, щоб підсилити ефект, на який розраховує автор. І не забувайте: детективи пишуть, щоб, передусім, розважити читача, а вже потім навчити брати на себе відповідальність у критичних ситуаціях й розпізнавати в реальному житті людей із подвійним дном».
Це найперша презентація молодої авторки і вона вирішила провести її саме у рідному місті. Допомагає організувати захід МГО «Література.РВ», у якої це буде остання подія сезону.
Коментарі
Останні події
- 11.09.2025|19:25Тімоті Снайдер отримав Премію Стуса-2025
- 10.09.2025|19:24Юліан Тамаш: «Я давно змирився з тим, що руснаків не буде…»
- 08.09.2025|19:3211 вересня стане відомим імʼя лауреата Премії імені Василя Стуса 2025 року
- 08.09.2025|19:29Фестиваль TRANSLATORIUM оголосив повну програму подій у 2025 році
- 08.09.2025|19:16В Україні з’явилася нова культурна аґенція “Терени”
- 03.09.2025|11:59Український ПЕН оголошує конкурс на здобуття Премії Шевельова за 2025 р
- 03.09.2025|11:53У Луцьку — прем’єра вистави «Хованка» за п’єсою іспанського драматурга
- 03.09.2025|11:49Літагенція OVO офіційно представлятиме Україну на Світовому чемпіонаті з поетичного слему
- 02.09.2025|19:05«Пам’ять дисгармонійна» у «Приватній колекції»
- 27.08.2025|18:44Оголошено ім’я лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка-2025