Re: цензії

…І знову казка
23.01.2026|Ніна Бернадська
Художніми стежками роману Ярослава Ороса «Тесла покохав Чорногору»
20.01.2026|Ігор Чорний
Чисті і нечисті
18.01.2026|Ігор Зіньчук
Перевірка на людяність
16.01.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Зола натщесерце
16.01.2026|В´ячеслав Прилюк, кандидат економічних наук, доцент
Фудкомунікація - м’яка сила впливу
12.01.2026|Віктор Вербич
«Ніщо не знищить нас повік», або Візія Олеся Лупія
Витоки і сенси «Франкенштейна»
11.01.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Доброволець смерті
08.01.2026|Оксана Дяків, письменниця
Поетичне дерево Олександра Козинця: збірка «Усі вже знають»
Головна\Події\Презентації

Події

04.11.2016|16:31|Буквоїд

У Чернівцях презентували книжку, яка є бестселером у 12 країнах світу

У Літературному целанівському центрі відбулася презентація нової двомовної книжки американського письменника Ейтана Борітцера «Що таке Смерть?», яка побачила світ у дитячому арт-видавництві «Чорні вівці» у перекладі Юлії Пелепчук.

Це третя книга популярної серії «Що таке?» («What is?»), адресована дітям, батькам і педагогам, що торкається природної дитячої цікавості до цієї складної теми.

Як зауважила головна редакторка «Чорних овечок» Христя Венгринюк, багатьох дітей хвилюють питання, чому ми колись закінчуємося, що буде після смерті, куди пішов мій дідусь. «Своїми словами батькам і вчителям пояснити це дуже важко, – додає вона. – Тут у нагоді стане книжка Ейтана Борітцера. Зрештою, це видання не орієнтоване на людей певного віку й буде корисним як дорослим, так і дітям».

На думку перекладачки Юлії Пелепчук, подібні книжки є дуже своєчасними. «Ми знаходимося у стані війни й такі реалії, як смерть, стали ближчими до нашого життя. Всі соціальні й економічні негаразди, які є наразі у суспільстві, торкаються нас і так чи інакше відображаються на дітях. Тому треба намагатися навчати їх критичному мисленню. Подібна література якраз і сприяє цьому».



Під час заходу присутні мали нагоду ближче познайомитися з самим автором завдяки його відео-зверненню, а також послухати уривки із білінгвальної книжки у виконанні вихованців Англійського мовного центру Americana.

Серія книг «Що таке?» спрямована на розвиток моральних цінностей і критичного мислення про «важкі» для дітей теми та є популярним навчальним провідником для батьків, викладачів, учителів. Перша книга серії «Що таке Бог?» була перевидана 22 рази й наразі існує більше 300 тисяч її примірників у всьому світі. Загалом книжки перекладені на 15 мов і стали бестселерами в 12 країнах. А от білінгвальне видання вперше з’явилося саме в Україні. Наступні три книжки («Що таке Любов?», «Що таке Краса?» і «Що таке Бог?») побачать світ у дитячому арт-видавництві «Чорні вівці» вже у грудні.

Фото Максима Козменка


коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

23.01.2026|18:01
Розпочався прийом заявок на фестиваль-воркшоп для авторів-початківців “Прописи”
23.01.2026|07:07
«Книжка року’2025»: Парад переможців: Короткі списки номінації «Візитівка»
22.01.2026|07:19
«Книжка року’2025»: Парад переможців: Короткі списки номінації «Софія»
21.01.2026|08:09
«Книжка року’2025»: Парад переможців: Короткі списки номінації «Обрії»
20.01.2026|11:32
Пішов із життя Владислав Кириченко — людина, що творила «Наш Формат» та інтелектуальну Україну
20.01.2026|10:30
Шкільних бібліотекарів запрошують до участі в новій номінації освітньої премії
20.01.2026|10:23
Виставу за «Озерним вітром» Юрка Покальчука вперше поставлять на великій сцені
20.01.2026|10:18
У Луцьку запрошують на літературний гастровечір про фантастичну українську кухню
20.01.2026|09:54
Оголошено конкурс на здобуття літературної премії імені Ірини Вільде 2026 рок у
20.01.2026|09:48
«Книжка року’2025»: Парад переможців: Короткі списки номінації «Минувшина»


Партнери