
Re: цензії
- 27.06.2025|Ірина Фотуйма"Коні не винні" або Хроніка одного щастя
- 26.06.2025|Михайло ЖайворонЖитомирський текст Петра Білоуса
- 25.06.2025|Віктор ВербичПро що промовляють «Вартові руїни» Оксани Забужко
- 25.06.2025|Ігор ЗіньчукБажання вижити
- 22.06.2025|Володимир ДаниленкоКазка Галини Пагутяк «Юрчик-Змієборець» як алегорія про війну, в якій ми живемо
- 17.06.2025|Ігор ЧорнийОбгорнена сумом смертельним душа моя
- 13.06.2025|Тетяна Качак, літературознавиця, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету імені Василя СтефаникаЗвичайний читач, який став незвичайним поетом
- 12.06.2025|Ігор Зіньчук«Європейський міст» для України
- 07.06.2025|Ігор ЧорнийСни під час пандемії
- 03.06.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськКаміння не мовчить: контур герменевтики
Видавничі новинки
- Джон Ґвінн. "Голод Богів"Книги | Буквоїд
- Олеся Лужецька. "У тебе є ти!"Проза | Буквоїд
- Крістофер Паоліні. "Сон у морі зірок"Проза | Буквоїд
- Дженніфер Сейнт. "Електра"Книги | Буквоїд
- Павло Шикін. "Пітон та інші хлопці"Книги | Буквоїд
- Книга Анни Грувер «Вільний у полоні» — жива розмова з Ігорем Козловським, яка триває попри смертьКниги | Буквоїд
- Тесла покохав ЧорногоруКниги | Буквоїд
- Тетяна Висоцька. «Увага, ти в ефірі!»Книги | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Насіння кмину»Книги | Буквоїд
- Тетяна Трощинська. «Любов не минає. Щоденник мами, що втратила сина»Проза | Буквоїд
Події
«З книгою – до дітей!» у Харківській області
18 червня в рамках ІІІ етапу Всеукраїнського благодійного проекту «З книгою – до дітей!» у Харківській області відбулась зустріч відомої української письменниці Марини Павленко з вихованцями Люботинської школи-інтернат та читачами Харківської обласної бібліотеки для дітей.
У зустрічі також взяли участь представники організаторів та партнерів Всеукраїнського благодійного проекту «З книгою – до дітей!»: директор видавництва «Грані-Т» Тетяна Шахнік, Президент Міжнародного благодійного фонду «Здоров’я майбутнього», помічник голови правління ДАК «Укрвидавполіграфія» Анна Платок, в.о. голови правління ВАТ «Харківська книжкова фабрика ім. М.В. Фрунзе»Елеонора Остафіїва.
До бібліотеки Люботинської школи-інтернат біло передано ще 114 книг від МБФ «Здоров’я майбутнього» та новинки книг видавництва «Грані-Т» із серій: «Сучасна дитяча проза», «Життя видатних дітей», «Дивний детектив», «Українська майстерня фантастики» та ін.
Нагадаємо, що в межах Всеукраїнського благодійного проекту «З книгою – до дітей!» у лютому 2009 р. поповнення бібліотечних фондів отримали Ізюмський дитячий будинок змішаного типу, Краснокутський дитячий дошкільний будинок для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків, Лозівська школа-інтернат для дітей, які потребують соціальної допомоги, школа-інтернат для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в селі Кочеток, загальноосвітня школа-інтернат у місті Люботин та Харківська міська громадська організація інвалідів «Креавіта». Загалом було передано понад 1000 книг (більшість – видавництва «Грані-Т») та понад 2000 журналів («Ангелятко», «Ангеляткова наука», «Барвінок»).
Атмосфера у школі-інтернаті була дуже домашньою та затишною. Здивувало, те, що діти знали усіх героїв книг, подарованих у рамках першого етапу Всеукраїнського благодійного проекту «З книгою – до дітей!». Діти були активними, і організаторам було досить важко обрати переможців у вікторині «На кращі запитання до автора». Переможці отримали у подарунок книжки Марини Павленко з її автографом.
Інформація: Всеукраїнський благодійний проект «З книгою – до дітей!»
Коментарі
Останні події
- 26.06.2025|19:06Дмитро Лазуткін став лауреатом літературної премії імені Бориса Нечерди
- 26.06.2025|14:27Роман, що повертає емпатію: у Луцьку вийшла книжка Костянтина Коверзнєва
- 26.06.2025|07:43«Антологія американської поезії 1855–1925»
- 25.06.2025|13:07V Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» оголошує фокус-тему та нових учасників
- 25.06.2025|12:47Блискучі рішення для життя і роботи: українською побачив світ комікс всесвітньовідомого поведінкового економіста Дена Аріелі
- 25.06.2025|12:31«Основи» готують до друку «Стан людини» Ханни Арендт
- 25.06.2025|11:57Сьомий Тиждень швейцарського кіно відбувається у липні
- 25.06.2025|11:51Видавництво READBERRY перевидало «Чорну раду» Куліша
- 20.06.2025|10:25«На кордоні культур»: до Луцька завітає делегація митців і громадських діячів із Польщі
- 18.06.2025|19:26«Хлопчик, який бачив у темряві»: історія про дитинство, яке вчить бачити серцем