Головна\Події\Нагороди

Події

15.02.2019|10:03|Буквоїд

У Лондоні Книжковий Арсенал номінували як найкращий літературний фестиваль року

У номінації «Літературний фестиваль» премії International ExcEllence Awards за нагороду змагатимуться Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» (Україна), Міжнародний літературний фестиваль в Утрехті (ILFU) та Міжнародний літературний фестиваль у Макасарі (Індонезія)

У номінації «Літературний фестиваль» премії International ExcEllence Awards за нагороду змагатимуться Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» (Україна), Міжнародний літературний фестиваль в Утрехті (ILFU) та Міжнародний літературний фестиваль у Макасарі (Індонезія). Про це йдеться в опублікованому прес-релізі Франкфуртського книжкового ярмарку.

У коротких списках премії Лондонського книжкового ярмарку International ExcEllence Awards 2019 переважають Сполучені Штати Америки. Вони представлені зокрема такими видавництвами, як Dialogue Books і Jacaranda Books. Також серед лідерів — британські видавництва Emerald Publishing і Kogan Page. 

Бразилія та Індія ідуть слідом за США в різних номінаціях, разом з іншими сильними країнами-учасницями, включно з Ботсваною, Кенією, Південною Африкою та Замбією. 

Джекс Томас, директорка Лондонського книжкового ярмарку, зазначає:  «Широка географія 6-ої міжнародної премії International ExcEllence Awards, з вражаючою кількістю країн — 26, підкреслює той факт, що світова книжкова індустрія стає все сильнішою. Усі номінанти є професіоналами видавничої галузі, і я дуже рада запросити їх долучитися до міжнародної платформи на книжковому ярмарку, де вони зможуть продемонструвати свої успіхи».  

Голова Асоціації видавців Великобританії Стівен Лотінга наголошує: «Географічне розмаїття короткого списку премії відбиває зростання міцності видавничого ринку в усьому світі». 

Олеся Островська-Люта, генеральна директорка Мистецького Арсеналу:  «Вперше цього року Лондонський книжковий ярмарок буде представлений на Книжковому Арсеналі кількома важливими подіями. Але починати співпрацю із номінування на таку почесну нагороду – це дуже приємно, хоча й несподівано для нас. Це свідчить насамперед про незалежну експертну оцінку, адже щороку у Лондоні відзначають найцікавіші явища у літературі, видавничій і бібліотечній справі. Ця номінація – це результат роботи дуже багатьох людей – від тих, хто починав фестиваль, і тих, хто продовжує працювати над його унікальністю. Це велика подяка команді Мистецького Арсеналу, але й усім нашим партнерам і учасникам, особливо Британській Раді в Україні, з якою протягом останніх трьох років втілюємо надзвичайні проекти».  

«Стежу за премією з часу її заснування – з 2014 року. Саме того року білоруське видавництво «Логвінаў» у Лондоні назвали видавництвом свободи-2014, відзначивши його «мужність у відстоюванні свободи вираження і друку». Уже наступного року це видавництво ми запросили на Книжковий Арсенал розповісти про свою діяльність. А ось літературні фестивалі у Лондоні відзначають лише із 2016 року. За цей час двічі номінувався Фестиваль Конрада у Кракові, але переможцями стали фестивалі з Бразилії, Індії і Малайзії. Сподіваємось, що настав час повернути нагороду у Європу»,  – відзначила Оксана Хмельовська, координаторка фестивалю.

Церемонія нагородження, що є закритою подією, відбудеться 12 березня 2019 року у виставковому центрі «Олімпія» в Лондоні. На церемонії буде також вручено Премію Лондонського книжкового ярмарку «За прижиттєві досягнення». 

Нагадаємо, що Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» відбудеться 22-26 травня 2019 року.

Інформація: ЧитомоДодаткові матеріали

14.02.2019|13:44|Події
Книги, які стали бестселерами у рік вашого народження
14.02.2019|19:59|Події
Як у Полтаві практикують буккросинг
13.02.2019|12:19|Події
Дипломат Дмитро Кулеба написав книжку про інформаційну безпеку та критичне мислення
11.02.2019|14:54|Події
Український ПЕН запускає проект “Мереживо. Літературні читання в містечках України”
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери