Re: цензії
- 25.04.2026|Галина Новосад, книжкова оглядачка, блогерка, волонтерка«Містеріум»: простір позачасся і прихованих зв’язків
- 23.04.2026|Ігор Бондар-ТерещенкоМагія дитинства, або Початок великої дороги
- 23.04.2026|Віра Марущак, письменниця, голова Миколаївської обласної організації НСПУРимована магія буденності: Літературна подорож сторінками книги Надії Бойко «Сорока на уроках»
- 23.04.2026|Ігор ЗіньчукПізнати глибше, щоб відновити цілісність
- 16.04.2026|Богдан Дячишин, лауреат премії імені Івана Огієнка, ЛьвівДух щемливого чекання
- 16.04.2026|Олексій СтельмахМайбутнє приходить зненацька
- 15.04.2026|Михайло Жайворон«Земля гніву» Михайла Сидоржевського
- 15.04.2026|Оксана Тебешевська, заслужений вчитель УкраїниМандрівка в «химерні» світи Юрія Бондаренка
- 11.04.2026|Богдан СмолякТутешні час і люди
- 11.04.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськДо себе приходимо з рідними
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Події
Книгарня «Є»: Розклад зустрічей 17 – 22 жовтня
Пропонуємо розклад заходів у книгарнях «Є» 17 – 22 жовтня.
.
Київ (вул. Хрещатик, 46):
17 жовтня, 19:00 – Перечитали всього «Гаррі Поттера» і не знаєте, чим далі себе втішити? Видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га» кличе у нові пригоди з Бартімеусом!
18 жовтня, 18:30 — Лалезар, Білі Кучугури і король Єгор – у такі екзотичні місця запрошує Олександр Мар’ямов у новій книжці серії «Наші 20-ті». Чекаємо вас на нову літературну подорож!
19 жовтня, 18:30 – Гра в життя може бути захоплюючим квестом навіть для дорослих – у цьому переконаний Олег Рибалка. І ви в цьому теж переконаєтеся, відвідавши презентацію незвичного роману.
20 жовтня, 18:30 — Українська література міцнішає і нарощує м’язи – у цьому можна переконатись на презентації нового трилеру Ірини Червінської.
Львів (просп. Свободи, 7)
19 жовтня, 18:30 — Той, хто п’є абсент, любить Едуарда Мане та цікавиться філософією, неодмінно повинен прийти на розмову Павла Бартусяка і Володимира Олінкевича. А хто ні – і поготів!
20 жовтня, 18:30 — Боротися з міфами фінансових переконань наших предків можна і варто – у цьому нас переконає тренерка Олександра Грудзевич.
21 жовтня, 11:00 — «Невгамовні читайлики» запрошують почитати та повеселитися разом з Їжачком Пуфом на «Дитячій суботі».
22 жовтня, 18:00 — Неперекладність – виклик для багатьох із нас, навіть для звичайних читачів. Чи варто її боятися і що з нею діяти – розповість Остап Сливинський.
Дніпро (вул. Глінки, 15)
18 жовтня, 18:30 – Одна з найскладніших і найдивовижніших паломницьких доріг постають в розповіді Дзвінки Матіяш та у фотографіях Євгена Іларіонова. Не пропустіть нагоду вирушити у фантастичну мандрівку на край світу разом з авторами.
19 жовтня, 18:30 – Олімп, щедро наповнений крутіями й авантюристами — все це прозвучить у «Пісні цапів».
21 жовтня, 13:00 – Осінь – не привід сумувати, а навпаки! Адже це пора, коли стає більше часу на улюблені книжки – і веселі ігри в колі друзів. «Дитяча субота» порадує обидвома заняттями!
Запоріжжя (просп. Соборний, 137)
18 жовтня, 18:30 – Нова традиція запорізької Книгарні «Є» – Поетичні середи. Станьте і ви частиною історії!
19 жовтня, 18:30 – Російські міфи про Україну та її минуле вкорінилися у свідомість сотень мільйонів людей на планеті. Віктор Брехуненко спробує не лише розвіяти їх, але й навести рішення для їхнього викорінення.
21 жовтня, 16:00 – Любите піратів? А пластилінову анімацію? На «Дитячій суботі» буде вдосталь обох, і навіть більше – ми навчимо вас створювати власний мультфільм!Вінниця (вул. Соборна, 89)18 жовтня, 18:30 – Плисти проти течії можна і варто навіть у філософії – і саме такий шлях може привести нас до Нового Акрополю. Запрошуємо на цікаву і змістовну розмову про філософію з вишуканим смаком.
21 жовтня, 12:00 – Якщо температура тіла вашої дитини стабільно «36 і 6», то вона точно зможе прийти на незабутню кото-зустріч з улюбленою Галиною Вдовиченко. Тож хай ніщо не завадить вам відвідати «Дитячу суботу»!
Володимир-Волинський (вул. Ковельська, 6)
19 жовтня, 18:00 — Пострадянський Львів з висоти собачого нюху — саме такий світ предстане перед тими, хто завітає на зустріч з письменницею Вікторією Амеліною.
Івано-Франківськ (вул. Незалежності, 31)
19 жовтня, 18:00 — Осінь, безперечно, – пора поетів! Тому усіх поетично налаштованих франківчан кличемо на літературні посиденьки.
20 жовтня, 18:00 — Якщо вам не байдуже те, що пишуть сучасні франківські поетки, радимо не пропустити Вечір жіночої поезії.
Луцьк (вул. Лесі Українки, 30)
18 жовтня, 18:30 — Пострадянський Львів з висоти собачого нюху — саме такий світ предстане перед тими, хто завітає на зустріч з письменницею Вікторією Амеліною.
Рівне (вул. Короленка, 2)
17 жовтня, 18:30 — Пострадянський Львів з висоти собачого нюху — саме такий світ предстане перед тими, хто завітає на зустріч з письменницею Вікторією Амеліною.
21 жовтня, 12:00 – Добре, коли друзі поруч! А ще краще, коли є нагода завести нових товаришів. На дитячих читаннях укупі з веселим аквагримом буде нагода поговорити про дружбу.
21 жовтня 14:00 – Криваво-нещадний кіт-убивця Тафі попри свої грізні пазури принесе чимало радощів маленьким читачам. Усе це і навіть більше – на «Дитячій суботі»!
Суми (вул. Соборна, 44)
20 жовтня, 18:30 –Одна з найскладніших і найдивовижніших паломницьких доріг постають в розповіді Дзвінки Матіяш та у фотографіях Євгена Іларіонова. Не пропустіть нагоду вирушити у фантастичну мандрівку на край світу разом з авторами.
21 жовтня, 12:00 – Чому синьокрила бабка вважає, що винайденням вертольота люди завдячують їй? Саме час дізнатися про ці та інші дивовижні пригоди разом з котиком Смугастиком і білочкою Майкою.
Тернопіль (вул. Валова, 5-9)
19 жовтня, 18:00 – У час, коли майже ніхто й нікому не пише справжніх листів, ці двоє наважилися створити з них цілу книжку. Вони – це Сергій Татчин і Уляна Галич. Ви – ті, хто має нагоду почути їхні неповторні поетичні голоси.
21 жовтня, 16:00 – Хочеш бути майстром на всі руки? Тобі в цьому допоможуть невтомні герої книжок Мартіна Содомки і нова «Дитяча субота», на якій ми навчимо робити літачок (хто б міг подумати!) з прищепки.
Харків
19 жовтня, 19:00 (вул. Сумська, 3) – Одна з найскладніших і найдивовижніших паломницьких доріг постають в розповіді Дзвінки Матіяш та у фотографіях Євгена Іларіонова. Не пропустіть нагоду вирушити у фантастичну мандрівку на край світу разом з авторами.
21 жовтня, 12:00 (вул. Пушкінська, 50/52) – Правда ж цікаво дізнатися, що читали наші мами й тати, коли були малими дітьми? На «Дитячій суботі» поговоримо про найулюбленіші книжки кількох поколінь українських дітей.
Коментарі
Останні події
- 23.04.2026|09:27Французький джаз в «Книгарня «Є»
- 22.04.2026|09:51Стали відомі імена лавреатів Літературної премії імені Ірини Вільде 2026 року
- 22.04.2026|07:08«Архіпедагогіка»: у Києві презентують дослідження про фундаментальні коди західної освіти
- 17.04.2026|09:16Зоряна Кушплер презентує «скарби свого серця»
- 15.04.2026|18:40Хроніки виживання та журналістської відданості: у Києві презентують книжку Євгена Малолєтки «Облога Маріуполя»
- 15.04.2026|18:25В Україні запускається Korali Books - перше видавництво, повністю орієнтоване на жіночу аудиторію
- 11.04.2026|09:11Україна на Bologna Children´s Book Fair 2026: хто представить країну в Італії
- 11.04.2026|08:58Віктор Круглов у фіналі «EY Підприємець року 2026»
- 07.04.2026|11:14Книга Артура Дроня «Гемінґвей нічого не знає» підкорює світ: 8 іноземних видань до кінця року
- 07.04.2026|11:06Українське слово у світі: 100 перекладів наших книжок вийдуть у 33 країнах
