Re: цензії

14.09.2025|Тетяна Колядинська, м. Дніпро
За якими правилами “грали” радянські засоби масової інформації
03.09.2025|Ольга Шаф, м. Дніпро
«Був на рідній землі…»
02.09.2025|Віктор Вербич
Книга долі Федора Литвинюка: ціна вибору
01.09.2025|Василь Пазинич, поет, фізик-математик, член НСПУ, м. Суми
Одухотворений мегавулкан мезозойської ери
25.08.2025|Ярослав Поліщук
Шалений вертеп
25.08.2025|Ігор Зіньчук
Правди мало не буває
18.08.2025|Володимир Гладишев
«НЕМОВ СТОЛІТЬ НЕБАЧЕНИХ ВЕСНА – ПЕРЕД ОЧИМА СХОДИТЬ УКРАЇНА»
12.08.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Полтавська хоку-центричність
07.08.2025|Ігор Чорний
Роки минають за роками…
06.08.2025|Ярослав Поліщук
Снити про щастя
Головна\Події\Зустрічі

Події

15.11.2016|16:15|Буквоїд

У Харкові вчергове відбудеться україномовний літвечір

22 листопада, о 19.00, в рок-клубі «Акуна Матата» (вул. Пушкінська, 5) відбудеться Вечір україномовної прози та поезії (ВУПП).

Вечір україномовної прози та поезії (ВУПП) — унікальний літературний захід Харкова, який відбувається з кінця 2015-го року. Його основна мета — підтримка молодих письменників міста, котрі пишуть українською мовою.

ВУПП — це не просто літературний вечір. Це — спроба без політики та пафосу зацікавити людей україномовною творчістю, показати, що вона «жива», адекватна часові, якісна і головне — популярна серед молоді російськомовного міста, яке нині все ще перебуває під пильним оком любителів проросійських республік на три літери.

Водночас концепція ВУПП не передбачає дискримінацію російськомовних мешканців України та Харкова зокрема, дестабілізацію ситуації за допомогою «мовного питання» чи поїдання «русскоговорящих младенців».

На заході для вас виступлять десятеро молодих поетів та прозаїків, кожен з яких має неповторну творчу індивідуальність і свій погляд на цей світ.

У перерві свої композиції виконає україномовний репер Айсідок.

__________

Організатори — автор ідеї ВУПП, прозаїк і журналіст Арсеній Троян

поет, резидент харківського літературного Слему Wint Randomov

Вхід: 30 грн.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери