Re: цензії

18.08.2025|Володимир Гладишев
«НЕМОВ СТОЛІТЬ НЕБАЧЕНИХ ВЕСНА – ПЕРЕД ОЧИМА СХОДИТЬ УКРАЇНА»
12.08.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Полтавська хоку-центричність
07.08.2025|Ігор Чорний
Роки минають за роками…
06.08.2025|Ярослав Поліщук
Снити про щастя
06.08.2025|Валентина Семеняк, письменниця
Час читати Ганзенка
16.07.2025|Тетяна Качак, літературознавиця, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника
Правда про УПА в підлітковому романі Галини Пагутяк
"Щасливі ті люди, природа яких узгоджується з їхнім родом занять"
Антивоєнна сатира Володимира Даниленка «Та, що тримає небо»
27.06.2025|Ірина Фотуйма
"Коні не винні" або Хроніка одного щастя
26.06.2025|Михайло Жайворон
Житомирський текст Петра Білоуса
Головна\Події\Зустрічі

Події

30.10.2010|19:29|Буквоїд

«Свято кулькової ручки» у «Читайці». ФОТОРЕПОРТАЖ

30 жовтня у книжковому магазині «Читайка» за участю Ірен Роздобудько, Лариси Денисенко, Міли Іванцової та Ігоря Жука відбувся черговий «Суботник», присвячений Святу кулькової ручки.

Ірен Роздобудько розповіла чудову історію з дитинства.  Ірен  разом  з подругою писали в зошиті різні історії з піратами, французами та купою хеппі-ендів. Цей зошит був навіть ілюстрований різними авторськими малюнками. І от сьогодні, коли вже пройшло близько тридцяти років, пані Ірен продемонструвала цей манускрипт.  Зошит, розписаний від руки,  згодом переріс в повноцінне видання. 



Ірен Роздобудько і її зошит



Лариса Денисенко розказала історією про свій почерк «лікаря» та розповіла, що інколи знаходить в себе ручки якими підписувала чиїсь книжки.



А у Міли Іванцової
є улюблена кулькова ручка, яку використовує тільки для автографів та поділилася історією  про написання свого нового роману «Вітражі», який сьогодні був і презентований.

Спеціальний гість свята, бард Ігор Жук запропонував розробити нову концепцію зручніших кулькових ручок. Та навіть поділився деякими своїми ідеями у цьому напрямку.



Ірен Роздобудько і Ігор Жук







Лариса Денисенко, Міла Іванцова, Ірен Роздобудько та Ігор Жук





Лариса Денисенко та Ірен Роздобудько





Ірен Роздобудько та Ігор Жук
На завершення письменники підготували сюрприз  -  заспівали всі разом пісню під чудовий акомпанемент гітари Ігоря.

Партнери  «Суботників» – книжковий портал «Буквоїд», літературний конкурс  «Коронація слова»,  видавництва: «Нора-Друк», «Грані-Т»

Інформаційна підтримка – «Главред», «Профиль»,  портал  «Mail.ru», газета «Точка», «Газета по-Киевски», спільнота блогів  «Сумно», телеканал «Рада».

Інформація та фото: «Читайка»



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

23.08.2025|18:25
В Закарпатті нагородили переможців VIІ Всеукраїнського конкурсу малої прози імені Івана Чендея
20.08.2025|19:33
«А-ба-ба-га-ла-ма-га» видало нову книжку про закарпатського розбійника Пинтю
19.08.2025|13:29
Нонфікшн «Жінки Свободи»: героїні визвольного руху України XX століття крізь погляд сучасної військової та історикині
18.08.2025|19:27
Презентація поетичної збірки Ірини Нови «200 грамів віршів» у Львові
18.08.2025|19:05
У Львові вперше відбувся новий книжковий фестиваль BestsellerFest
18.08.2025|18:56
Видавнича майстерня YAR випустила книгу лауреата Малої Шевченківської премії Олеся Ульяненка «Хрест на Сатурні»
18.08.2025|18:51
На Закарпатті відбудеться «Чендей-фест 2025»
17.08.2025|11:36
«Книжка року’2025». ЛІДЕРИ ЛІТА. Номінація «ВІЗИТІВКА»
16.08.2025|08:45
«Книжка року’2025». Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Дитяче свято»
15.08.2025|07:22
«Книжка року’2025». Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Обрії»


Партнери